• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 8277
  • Dodano: 2022-10-01 / 16:00
  • Komentarzy: 0

  Food Trucki po raz ostatni w tym sezonie!

  To już ostatnia w tym roku odsłona cyklu Festiwali Food Trucków FOOD FEST.


  Podobnie jak w poprzednich latach, organizatorzy kończą food truck'ową trasę na Rynku w Opolu. Zlot rozpoczął się w piątek 30 września i potrwa do niedzieli 02.10 do godziny 20:00.

  Organizatorzy wydarzenia zapowiadają klasyczny street food, ale nie zabraknie też autorskiej kuchni, specjałów z całego świata oraz pysznych deserów. Kulinarna uczta na świeżym powietrzu to coś, co ciężko "przejeść". Opolanie zgodnie przyznają, że lubią kiedy mają tak duży wybór w jednym miejscu, bez konieczności rezerwacji stolika.

  - Food Trucki nigdy się nie nudzą, ale nudno byłoby, gdyby były na stałe. Ciężko było na coś się zdecydować. U mnie w menu królują burgery i krwiste mięso, u męża raczej słodkości. Tęskniliśmy za tą normalnością. Jest świetna pogoda, więc po spacerze wrócimy jeszcze na lody - mówi nam Kamila z Opola.

  - Nie przepadam za jedzeniem w biegu, ale zawsze przy okazji zlotu Food Trucków wybieram się zerknąć, co nowego. Widzę, że właściwie odchodzi się od tradycji i serwuje wyszukane smaki. To mi się podoba, chociaż jeszcze mi mało. Dziś zadowolę się frytkami - dodaje kolejny opolanin.

  Lista wystawców, którzy będą serwować posiłki w weekend:

  Mięso - Burgery
  Burrito in Love
  Zatopione - owoce w czekoladzie
  Kurtosz Kołacz
  Powieprzeni
  Królleski Burger
  Dim Sum Factory
  Frytki Belgijskie
  Brokreacja

  Zdjęcie (1/26)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".