• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2050
  • Dodano: 2022-05-25 / 08:55
  • Komentarzy: 1

  Tak mieszkańcy Kędzierzyna przywitali mistrzów. Siatkarze ZAKSY pokazali trofea

  Wspólnie z mieszkańcami stolicy siatkówki świętowaliśmy wywalczenie potrójnej korony - piszą siatkarze ZAKSY. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle powtórzyła sukces z przed roku i wróciła z finału Ligi Mistrzów z najwyższym trofeum.


  Kolejne raz siatkarze ZAKSY wracają z tak ważnymi trofeami do domu. W środę grupa siatkarzy przywitała się z mieszkańcami. Swoją "podróż z pucharem" ZAKSA rozpoczęła przed Grupą Azoty, potem autobus z mistrzami ruszył do Urzędu Miasta w Koźlu, aby ostatecznie dotrzeć przed Halę Śródmieście, gdzie na drużynę czekał tłum kibiców.

  - Chciałbym podziękować zawodnikom za wspaniałe spotkanie z kibicami Za tą ciężką pracę jaką włożyli żeby odnieść taki wspaniały sukces Za tą wielką radość jaką sprawili wszystkim kibicom - mówi jedna z kibiców.

  Gracze wysiedli z pojazdu, pozowali do zdjęć z kibicami, rozdawali autografy. Niektórzy z kibiców otrzymali upominki. - Byłem rok temu i jestem teraz. Siatkarze pokazali, że zeszłoroczny puchar nie był przypadkowy. Jestem dumny, że taka drużyna jest z mojego miasta - mówi kolejny z kibiców.

  Grupa Azoty ZAKSA w sezonie 2021/2022 zdobyła Puchar Polski, następnie odzyskała tytuł mistrzów Polski, a na koniec sięgnęła po drugie z rzędu zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

  Zdjęcie (1/14)

  (Fot. ZAKSA)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-05-25 12:15:41 [31.0.44.*] id:1639770  
  wojtasoks: Napisał postów [9835], status [VIP] Reputacja
  Brawo.

  Nick:
  Treść: