• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1281
  • Dodano: 2022-04-15 / 11:56
  • Komentarzy: 0

  Koniec problemów na Wodnej Nucie. Można korzystać z niecki rekreacyjnej na basenie

  (Fot. Archiwum)

  W czwartek po południu udostępniono nieckę rekreacyjną na basenie Wodna Nuta w Opolu. Tym samym po miesięcznej przerwie najmłodsi oraz seniorzy mogą wrócić do swoich zajęć.


  Można już się kąpać we wszystkich basenach krytej pływalni Wodna Nuta.

  - Po wykonaniu wszystkich formalności Sanepid dopuścił nieckę rekreacyjną na Wodnej Nucie do kąpieli. Basen rekreacyjny został otwarty o godzinie 13.00 w czwartek - przekazała nam Aleksandra Raś, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu.

  Przypomnijmy, że do przykrego incydentu doszło miesiąc temu. Wtedy jedna z osób przebywających na basenie nie zdołała powstrzymać swoich potrzeb fizjologicznych i zanieczyściła basen. Od tego momentu rodziny z dziećmi przyjeżdżające na Wodną Nutę prosto mówiąc "odbijały się od drzwi", ponieważ na niecce rekreacyjnej czas spędzały głównie dzieci.

  Na szczęście problem jest już zażegnany i dzieci mogą wrócić do swoich zajęć, które najczęściej odbywały się na torach niecki rekreacyjnej. Wrócą też ulubione przez starszych klientów zajęcia wodnej Zumby.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".