• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1058
  • Dodano: 2022-01-25 / 20:29
  • Komentarzy: 0

  Urząd Marszałkowski rusza z II. edycją Europejskiego Budżetu Obywatelskiego!

  (Fot. Dżacheć)

  W EBO szukamy organizacji, które przeszkolą lub zaproponują mieszkańcom Opolszczyzny inne formy kształcenia dla uzyskania przez nich nowych kwalifikacji i kompetencji. Nabór organizują organizacje pozarządowe i inne podmioty. W pierwszej edycji zrealizowano 10 ciekawych, szkoleniowych projektów!


  Dla mieszkańca województwa opolskiego, takie szkolenie lub inna forma kształcenia - są całkowicie bezpłatne. Organizacja może otrzymać na ten cel do 4 000 zł na osobę - maksymalnie 300 000 zł. dofinansowania. W sumie Samorząd Województwa Opolskiego, przeznaczy na drugą edycję EBO ponad 6 milionów 300 tys. zł.!

  Celem projektu jest wzrost potencjału mieszkańców na rynku pracy, w tym wzrost perspektyw do przebranżowienia się, szans na wyższy zarobek oraz lepszego przystosowania do warunków zmieniającego się świata.

  Nabór ofert organizacji pozarządowych potrwa do 24 lutego 2022 r. Zgodnie z nowym regulaminem otwartych konkursów ofert Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, ofertę składa się jedynie elektronicznie - za pośrednictwem portalu eGenerator. W dniach 27 stycznia, 10 lutego oraz 17 lutego o godzinie 17:00 przewidziano łączenia on-line w czasie rzeczywistym z organizacjami zainteresowanymi złożeniem oferty.

  Eksperci z Zespołu ds. realizacji Europejskiego Budżetu Obywatelskiego odpowiedzą na wszelkie pytania!

  Szczegóły znajdą Państwo na profilu Facebook'owym Biura Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego UMWO oraz na stronie ebo.opolskie.pl. Identyfikator spotkania (ID): 752 556 9986, hasło: doradztwo.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".