• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6281
  • Dodano: 2022-01-09 / 12:06
  • Komentarzy: 0

  10 zastępów straży gasiło pożar w powiecie krapkowickim

  Dziesięć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem pustostanu w Januszkowicach. W pożarze na szczęście nikt nie został ranny.


  W sobotę 8 stycznia o godzinie 18:10 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o pożarze pustostanu po budynku produkcyjnym w miejscowości Januszkowice.

  - Do zdarzenia zadysponowano dziesięć zastępów straży pożarnej z powiatu krapkowickiego i kędzierzyńsko kozielskiego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że cały budynek o wymiarach 20m na 10m na objęty jest pożarem, część dachu zawaliła się do środka. Działania strażaków polegały na podaniu prądów wody na zewnątrz i do środka budynku co doprowadziło do jego ugaszenia. W pożarze nikt nie został ranny - poinformował asp. Jarosław Buhl ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

  W trakcie działań doszło do zawalenia się połowy dachu. Strażacy prowadzili działania gaśnicze z zewnątrz. Na tę chwilę nie wiadomo jakie był przyczyny pojawienia się ognia. Ustalą to policyjni biegli.

  Zdjęcie (1/29)

  (Fot. OSP Krępna & OSP Januszkowice & OSP Odrowąż)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".