• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6105
  • Dodano: 2021-12-28 / 14:10
  • Komentarzy: 1

  Z drogi wypadł samochód osobowy, uderzył w dom

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek w Zawadzkiem. Przed południem samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w budynek jednorodzinny. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.


  We wtorek 28 grudnia o godzinie 11:21 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Zawadzkiem przy ulicy Opolskiej.

  - Samochód osobowy zjechał z jezdni, uderzył w ogrodzenie i następnie w budynek mieszkalny. Autem podróżowały dwie osoby, które o własnych siłach opuściły pojazd, natomiast po przybyciu zastępów ratownictwa medycznego, zostały zabrane do szpitala z niegroźnymi obrażeniami - mówi Piotr Zdziechowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich.

  Droga w miejscu zdarzenia była początkowo zablokowana, później wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

  Zdjęcie (1/7)

  (Fot. OSP Zawadzkie)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-12-28 14:37:12 [185.127.20.*] id:1629455  
  Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
  Był trzeźwy?

  Nick:
  Treść: