• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4540
  • Dodano: 2021-11-25 / 07:15
  • Komentarzy: 1

  Dotąd logistycy wydali blisko 55 ton żywności na potrzeby żołnierzy na granicy

  Polowy punkt magazynowy, rozwinięty przez żołnierzy 10 Opolskiej Brygady Logistycznej, pracuje pełną parą. Do tej pory logistycy wydali blisko 55 ton żywności na potrzeby żołnierzy strzegących wschodniej granicy kraju.


  Praca w polowym punkcie magazynowym rozpoczyna się jeszcze przed świtem, a kończy w późnych godzinach wieczornych. Zwykle jako pierwsi pojawiają się dostawcy świeżego pieczywa, a w kolejnych godzinach do kontenerów chłodniczych trafiają produkty mięsne, nabiał, warzywa oraz owoce. Magazynierzy nadzorują jakość przyjętej żywności, ewidencjonują każdy kilogram produktów, a następnie przygotowują się do jej wydania.

  Po południu logistycy rozpoczynają załadunek pojazdów ciężarowych, które dostarczają żywność do kuchni polowych i stacjonarnych. W ostatnich dniach rozszerzono zakres obowiązków żołnierzy z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej, którzy rozwinęli także punkt tankowania dla pojazdów z innych jednostek wojskowych operujących w tym rejonie.

  W dniu 23 listopada pracę żołnierzy w polowym punkcie magazynowym nadzorował dowódca 10 Opolskiej Brygady Logistycznej generał brygady Maciej Siudak. Dowódca zapoznał się na miejscu z organizacją pracy, zapleczem technicznym oraz warunkami socjalno - bytowymi żołnierzy. Generał Siudak odwiedził także logistyków, którzy obsługują kontenerową pralnię polową, wydzieloną z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej na rzecz wojsk operacyjnych.

  Zdjęcie (1/15)

  (Fot. 10Blog)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-11-25 17:38:56 [37.248.215.*] id:1626473  
  Król Forum: Napisał postów [1584], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  I 4 palety Lecha, 40skrzynek whiskacza, pół palety ogórków kiszonych, i 4 kilogramy "Władka" :)

  Nick:
  Treść: