• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 569
  • Dodano: 2021-11-18 / 10:58
  • Komentarzy: 0

  Porażka Weegree w Kołobrzegu

  (Fot. AZS Politechnika Opolska)

  Dobra pierwsza i ostatnia kwarta to za mało na Kotwicę.

  Nie udało się wygrać trzeci raz z rzędu koszykarzom Weegree AZS Politechnika Opolską. Akademicy tym razem w dalekim wyjeździe do Kołobrzegu ulegli ostatnio dobrze dysponowanym miejscowym 87:68.

  Pierwsza kwarta początkowo wyglądała bardzo dobrze w wykonaniu Opolan. To oni otworzyli wynik spotkania i próbowali odskoczyć rywalom, jednakże udało im się to maksymalnie na cztery punkty (7:11). Niestety, Kotwica szybko odwróciła wynik na swoją korzyść, choć ostatecznie to goście wygrali kwartę 22:21.

  Niestety, następne dwa razy po 10 minut to była dominacja Kołobrzegu. Mimo efektownej trójki na początku drugiej części gry, niestety z czasem sytuację przejmowali coraz bardziej gospodarze i zaczęli odjeżdżać rywalom z Opolszczyzny. Do przerwy wynik brzmiał 45:35, natomiast przed ostatnimi dziesięcioma minutami ich przewaga wynosiła dwadzieścia punktów. Ta strata była już nie do odrobienia przez akademików i ostatecznie goście przegrali dziewiętnastoma punktami, osuwając się na ósmą lokatę.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".