• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1613
  • Dodano: 2021-10-26 / 15:57
  • Komentarzy: 1

  Nie zatrzymał się do kontroli drogowej - nie posiadał uprawnień do kierowania

  (Fot. Archiwum)

  Kierowca opla nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać przez Strzelce Opolskie. W trakcie skręcania w boczną uliczkę, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Cofając potrącił podbiegającego do pojazdu policjanta. Okazało się, że 18-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

  Policjanci, patrolując nocą Strzelce Opolskie, dali sygnały do zatrzymania kierującemu oplem. Ten jednak nie zastosował się do wydawanych poleceń, przyspieszył i zaczął uciekać przez miasto. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Podczas skręcania w boczną uliczkę kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Następnie zaczął cofać i potrącił podbiegającego do jego pojazdu policjanta. Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia funkcjonariusz nie doznał obrażeń ciała zagrażających jego życiu oraz zdrowiu.

  Po chwili mężczyzna został zatrzymany. Kierowcą opla okazał się 18-letni mieszkaniec powiatu strzeleckiego. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-10-26 16:39:22 [89.67.3.*] id:1624153  
  DonPedro69: Napisał postów [9584], status [VIP] Reputacja
  Gówniarz miał szczęście, że nie strzelali. Wcale bym nie miał o to do nich pretensji. Ale lokalna społeczność pewnie już tak. Życie ich rodzin mogłoby się zamienić w piekło. I wszystko przez skończonego debila. Wystarczyło się zatrzymać.

  Nick:
  Treść: