• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2288
  • Dodano: 2021-10-26 / 16:00
  • Komentarzy: 1
  • Materiał partnera

  Wyższy standard obsługi i innowacyjna przestrzeń - Alior Bank otwiera nowoczesny oddział w Opolu

  Alior Bank sukcesywnie modernizuje swoje oddziały i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów. 13 października br. w Opolu została otwarta kolejna digitalowa placówka banku. Zmodernizowana przestrzeń, znajdująca się przy ul. Ozimskiej 53, zaskakuje klientów wygodą, nowoczesnym wystrojem oraz rozwiązaniami ekologicznymi, a także zapewnia im jeszcze wyższy standard obsługi.

  Placówka w nowej formule sprawia przyjazne i przytulne wrażenie, a jednocześnie kojarzy się z profesjonalizmem i budzącym zaufanie światem finansów. Dzięki innowacyjnemu zagospodarowaniu przestrzeni projekt całkowicie zmienia sposób kontaktu klienta z bankiem. Oddziały stają się łącznikiem pomiędzy światem online i offline oraz służą budowaniu relacji z klientami i poznawaniu ich potrzeb. W ten sposób Alior Bank chce być partnerem dla każdego, komu zależy na komfortowej i sprawnej obsłudze.
  - Oddziały stacjonarne to nadal istotny element Alior Banku, choć w ostatnich latach nieco zmieniła się ich rola. Dlatego też nieustannie inwestujemy w ich rozwój. Zależy nam, żeby były one nie tylko nowoczesne, wygodne i przyjazne, ale odpowiadały na wszystkie oczekiwania klientów. Jesteśmy przekonani, że wszystkie osoby, które trafią do opolskiej placówki, doskonale odnajdą się w nowej przestrzeni niezależnie od tego, w jakim są wieku i z jaką sprawą do nas przychodzą - mówi Katarzyna Dziwulska, dyrektor zarządzająca pionem sprzedaży dla klienta indywidualnego Alior Banku.

  Nowocześnie zmodernizowana przestrzeń
  Oddział Alior Banku w Opolu został podzielony na trzy główne strefy, z których każda pełni odmienną rolę. Pierwsza, czyli strefa obsługi, obejmuje m.in. przestrzeń powitalną, gdzie na klientów czeka kawa i herbata z upraw ekologicznych oraz filtrowana woda. Następnie mogą oni przejść do wydzielonych stanowisk obsługowych, które dają poczucie komfortu oraz zapewniają dyskrecję.

  Z kolei w strefie digital klienci wypróbują bankowość internetową i aplikację mobilną Alior Banku.
  Tu wsparcia udzieli im bankier, który nie tylko pomoże zalogować się do urządzeń, ale również przedstawi możliwości wspomnianych systemów.

  Z myślą o komforcie klientów, wydzielona została także strefa spotkań, zaprojektowana do rozmów sam na sam z bankierem. Wyciszone akustycznie pomieszczenia sprzyjają spotkaniom, które wymagają szczególnej prywatności. Szklane ściany gabinetów są natomiast przesłonięte grafiką uniemożliwiającą identyfikację przebywających w nich osób.

  Oddział w zgodzie z naturą
  Alior Bank stawia na efektywne oraz przyjazne dla społeczeństwa oraz środowiska procesy i wdrożenia. Z tego względu w oddziale zostały wykorzystane materiały i produkty od lokalnych dostawców, a duża część z nich została pozyskana z recyklingu. Przykładem są blaty wyprodukowane z przetworzonych kubków po jogurtach, a także tapicerki i sufity z materiału po recyklingu butelek PET. Część wyposażenia została wytworzona z drewna z roślin szybkorosnących.

  Co więcej, placówka została zaprojektowana tak, aby ograniczać zużycie zasobów, poczynając od redukcji drukowanych dokumentów po oświetlenie. Zamontowane w przestrzeni światła LED dopasowują natężenie światła do pory dnia. W oddziale można napić się filtrowanej kranówki - zarówno gazowanej, jak i niegazowanej, a akcesoria do serwowania napojów są w 100 proc. biodegradowalne.

  Jedno miejsce, wiele możliwości
  W oddziale Alior Banku w Opolu oprócz kwestii związanych z finansami osobistymi, domowymi oraz firmowymi, klienci mogą uzyskać również wsparcie w przypadku coraz bardziej popularnych usług pozabankowych. Dotyczy to na przykład złożenia wniosków w ramach programów - Rodzina 500+ oraz "Czyste powietrze", który umożliwia klientom skorzystanie z dwóch kredytów - gotówkowego i ratalnego na wymianę starych pieców i montaż instalacji fotowoltaicznych. Wizyta w Alior Banku to także okazja do zapoznania się z nowoczesną ofertą odpowiadającą na potrzeby i najważniejsze wyzwania dla klientów. Wśród produktów znajduje się chociażby "Pożyczka Stabilna" z gwarancją stałej raty, nawet w przypadku zmian poziomu stóp procentowychczy usługi Alerty BIK, która ostrzega klientów przed próbami wyłudzenia ich danych.

  Osoby, które odwiedzą oddział będą miały także szansę zaznajomić się z możliwościami, jakie daje bankowość elektroniczna. - Zmieniają się upodobania i zwyczaje Polaków, także w kwestii zarządzania finansami. Coraz chętniej korzystają z nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez banki. W zmodernizowanej placówce dotychczasowe zadania bankierów związane z realizacją operacji gotówkowych przejmą przeznaczone to tego urządzenia. Zaoszczędzony w ten sposób czas, bankierzy będą mogli w pełni poświęcić na bardziej złożone zagadnienia klientów odwiedzających nasz oddział. Chodzi o to, aby być bliżej klienta i jego potrzeb, a procesy niewymagające ludzkiej interwencji pozostawić automatom - mówi Marta Adamczak, dyrektor oddziału Alior Banku.

  Oddział Alior Banku przy ul. Ozimskiej 53 w Opolu dostępny jest dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

  Alior Bank sukcesywnie modernizuje swoje oddziały i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów. Plan zakłada, że do końca 2022 roku zostanie otwartych 110 takich placówek w całym kraju.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.