• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6419
  • Dodano: 2021-10-20 / 17:20
  • Komentarzy: 0

  Ciało kobiety w bmw zaparkowanym na osiedlu w Brzegu

  (Fot. Glospowiatu24)

  Zwłoki kobiety w średnim wieku znaleziono w samochodzie zaparkowanym obok jednego ze sklepów w Brzegu. Na miejscu pracuje policja i prokurator.

  Zgłoszenie o makabrycznym odkryciu na parkingu w Brzegu wpłynęło do brzeskich służb ratunkowych w środę 20 października około godziny 7.00. Ze zgłoszenia wynikało, że w samochodzie osobowym marki bmw znajduje się nieprzytomna kobieta.

  Pojazd był zaparkowany obok sklepu na ul. Makarskiego. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano służby ratunkowe. Niestety, jak potwierdza brzeska policja, kobieta w średnim wieku nie żyła.

  Jak informuje portal Brzeg24.pl - Portal dotarł do nieoficjalnych informacji, z których wynika, że ofiarą jest 49-letnia kobieta, a pojazd, w którym ją znaleziono jest zarejestrowany w Niemczech. Kilka godzin wcześniej grupa osób miała spożywać alkohol na parkingu w pobliżu BMW, w którym znaleziono martwą kobietę.

  Na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".