• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2088
  • Dodano: 2021-10-13 / 12:25
  • Komentarzy: 0

  Dzień otwarty w MZK już w sobotę 16 października

  (Fot. Dżacheć)

  W ramach "otwartych bram" w Miejskim Zakładzie Komunikacji będzie można zwiedzić zajezdnię, poznać tajniki pracy dyspozytora i kierowcy, czy też zobaczyć jak obsługuje się autobus. Zajezdnia zostanie otwarta dla zwiedzających w sobotę 16 października.


  Zwiedzanie zajezdni, poznanie tajników pracy dyspozytora i kierowcy oraz pierwsze szlify w obsługiwaniu autobusu - przed nami Dzień Otwarty Zajezdni MZK w Opolu.

  16 października od godz. 12:00 wszyscy opolanie oraz miłośnicy motoryzacji będą mogli przejść przez bramę Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. W programie imprezy znalazły się m.in. diagnozowanie autobusu, wizyta na myjni, czy sterowanie holownikiem. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych - animacji, konkursów z nagrodami i dmuchańców. Miłośnicy jednośladów będą mogli sprawdzić swoje umiejętności oraz wiedzę w mobilnym miasteczku rowerowym. Swój występ zapowiedziała też formacja taneczna HipHopBuda.

  Wydarzenie potrwa do godz. 16:00. Na miejsce będzie można dojechać specjalnymi liniami S1 oraz S2. Dla zmotoryzowanych udostępniony będzie parking od ul. Luboszyckiej.

  Portal 24opole.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.
  Patronat 24opole
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".