• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1587
  • Dodano: 2021-10-13 / 12:25
  • Komentarzy: 0

  Dzień otwarty w MZK już w sobotę 16 października

  Dzień otwarty w MZK już w sobotę 16 października

  (Fot. Dżacheć)

  W ramach "otwartych bram" w Miejskim Zakładzie Komunikacji będzie można zwiedzić zajezdnię, poznać tajniki pracy dyspozytora i kierowcy, czy też zobaczyć jak obsługuje się autobus. Zajezdnia zostanie otwarta dla zwiedzających w sobotę 16 października.


  Zwiedzanie zajezdni, poznanie tajników pracy dyspozytora i kierowcy oraz pierwsze szlify w obsługiwaniu autobusu - przed nami Dzień Otwarty Zajezdni MZK w Opolu.

  16 października od godz. 12:00 wszyscy opolanie oraz miłośnicy motoryzacji będą mogli przejść przez bramę Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. W programie imprezy znalazły się m.in. diagnozowanie autobusu, wizyta na myjni, czy sterowanie holownikiem. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych - animacji, konkursów z nagrodami i dmuchańców. Miłośnicy jednośladów będą mogli sprawdzić swoje umiejętności oraz wiedzę w mobilnym miasteczku rowerowym. Swój występ zapowiedziała też formacja taneczna HipHopBuda.

  Wydarzenie potrwa do godz. 16:00. Na miejsce będzie można dojechać specjalnymi liniami S1 oraz S2. Dla zmotoryzowanych udostępniony będzie parking od ul. Luboszyckiej.

  Portal 24opole.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.
  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".