• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 920
  • Dodano: 2021-08-24 / 17:33
  • Komentarzy: 0

  Sprzedaż karnetów na mecze ligowe Dremana trwa

  Sprzedaż karnetów na mecze ligowe Dremana trwa

  (Fot. Dżacheć)

  Każdy karnet premiowany jest drobnym upominkiem.

  Już od 6 sierpnia, każdy fan futsalowych może stać się właścicielem karnetu na wszystkie domowe spotkania Dremana Futsal Opole Komprachcice, na sezon 2021/2022.

  Jest to nie lada gratka dla kibiców na Opolszczyźnie, tym bardziej, że sam klub dokonał kilku znaczących wzmocnień.

  - Aktualnie nasza drużyna jest w trakcie mocnej przebudowy, wzmocniona o zawodników reprezentacji Polski, Arkadiusza Szypczyńskiego, Tomasza Luteckiego oraz Kacpra Opatowskiego (reprezentacja młodzieżowa). Dodatkowo, szeregi zespołu zasilił Andre Luiz, Brazylijczyk, który występował dotychczas u naszego rywala, LSSS Lębork z którym podejmiemy rękawice właśnie w pierwszym meczu 12 września. Cała nasza kadra pokazuje się z bardzo obiecującej strony. - mówi nam Bartek Ciach, odpowiadający za marketing klubu z Opolszczyzny.

  Dotychczas Dreman rozegrał dwa sparingi, z mistrzem Polski Rekordem Bielsko - Biała, wziął udział w spotkaniu towarzyskim w Wilanowie, w którym zawodnicy Jarosława Patałucha zajęli trzecie miejsca, o czym nasza redakcja informowała oraz zmierzyła się w Łodzi z miejscowym Widzewem, który pokonali 6:4. Następne dwa spotkania kontrolne zagrają już w Komprachicach, z Futsalem Leszno i BSF Bochnia.

  Pierwsze cztery spotkania ligowe Dreman zagra na własnym boisku, inauguracyjne, z Lęborkiem w Komprachicach, natomiast z Legią Warszawa i Futsalem Leszno już w Stegu Arenie, co nie stanowi żadnego problemu w organizacji spotkań, ani we frekwencji.

  - Społeczność Gminy Komprachcice doskonale wie o drużynie i chętnie pojawia się na spotkaniach. Wypełnienie hali nigdy nie stanowiło wielkiego problemu, bo pomieścić może ona raptem 300 osób. Przy dodatkowych aktualnych obostrzeniach spada to praktycznie do 150 osób. Autobusy MZK jeżdżą bezpośrednio z miasta w okolice hali, zatem nie powinno stanowić to problemu - dodaje Ciach.

  Karnety, których liczba jest ograniczona, jak i pojedyncze bilety można zamówić na stronie www.dremanfutsal.abilet.pl. Serdecznie zachęcamy do zakupu, odwiedzenia strony internetowej oraz ich fanpage'u na Facebooku w celu śledzenia poczynań zespołu oraz zapraszamy serdecznie na wszystkie spotkania.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".