• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 926
  • Dodano: 2021-07-26 / 19:27
  • Komentarzy: 0

  Kamil Grabowski z opolskiego HAWI Racing Team wygrał 3. rundę kartingowej serii Rok Cup Poland

  Kamil Grabowski z opolskiego HAWI Racing Team wygrał 3. rundę kartingowej serii Rok Cup Poland
   <i>(Fot. Shotsport)</i>

  (Fot. Shotsport)

  Kolejny sukces odnotowuje reprezentant opolskiego HAWI Racing Team, i zarazem kierowca zespołu TCMotorsport. Kamil Grabowski wygrał 3. rundę kartingowej serii Rok Cup Poland.


  Kamil Grabowski znakomicie zaprezentował się podczas trzeciej odsłony kartingowej serii ROK CUP Poland. W imprezie, która została rozegrana w miniony piątek i sobotę na torze w Bydgoszczy ścigało się 76 zawodników.

  Reprezentant opolskiego HAWI Racing Team, i zarazem kierowca zespołu TCMotorsport, w kwalifikacjach kategorii Senior ROK GP uzyskał najlepszy czas dając mocny sygnał, że będzie głównym pretendentem do końcowego zwycięstwa. W pierwszym wyścigu, do którego wystartował z pole position musiał jednak uznać wyższość Michaliny Sabaj (Automobilklub Wielkopolski), nieznacznie z nią przegrywając.

  W kolejnym wyścigu skutecznie zrewanżował się szybko jeżdżącej rywalce. Nazajutrz ponownie był najlepszy i zasłużenie stanął na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce w zawodach zajęła Michalina Sabaj przed Igorem Lejko (Wallrav Racing Club Zielona Góra). W klasyfikacji sezonu Kamil Grabowski awansował na drugą pozycję i traci już tylko 14 punktów do lidera. Następna runda prestiżowej serii odbędzie się 21 i 22 sierpnia.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".