• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1053
  • Dodano: 2021-07-14 / 17:36
  • Komentarzy: 0

  Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym

  Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym

  (KPP Kędzierzyn Koźle)

  Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym. Jeden z nich aby uniknąć zatrzymania, schował się w szafie. Dodatkowo w mieszkaniu w którym przebywali poszukiwani, policjanci znaleźli i zabezpieczyli środki odurzające.

  Kędzierzyńscy kryminalni zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie zgodnie z ich ustaleniami, miały ukrywać się dwie poszukiwane osoby.

  Drzwi do lokalu otworzyła im kobieta, która była zdziwiona obecnością policjantów. Gdy funkcjonariusze weszli do środka, w jednym z pokoi zastali 32-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, policjanci potwierdzili, że jest on poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

  W trakcie dalszych czynności w jednym z pokoi policjanci znaleźli kolejną poszukiwaną osobę. 21-latek, który miał do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności, chcąc uniknąć zatrzymania schował się w szafie.

  Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli w mieszkaniu susz roślinny oraz woreczek foliowy z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziły, że są to środki odurzające.

  Poszukiwani mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do zakładu karnego, gdzie odbywają zasądzoną karę. W związku z ujawnieniem środków odurzających, policjanci prowadzą w tej sprawie osobne postępowanie.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".