• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 942
  • Dodano: 2021-07-13 / 20:25
  • Komentarzy: 1

  14 komputerów i 18 monitorów trafiły dzisiaj z Narodowego Banku Polskiego do potrzebujących

  14 komputerów i 18 monitorów trafiły dzisiaj z Narodowego Banku Polskiego do potrzebujących
   <i>(Fot. NBP Opole)</i>

  (Fot. NBP Opole)

  Sprzęt odebrały m.in. Zakład Aktywności Zawodowej w Nysie przy OnfirmiCare non profit sp. z o.o., Caritas Diecezji Opolskiej oraz Polski Związek Głuchych Oddział Opolski.


  Potrzebujący odebrali za inicjatywą opolskiego oddziału Narodowego Banku Polskiego 14 komputerów i 18 monitorów. NBP, który przekazuje sprzęt nie chce wycofywać go na śmietnik, tym bardziej, że sprzęt jest sprawny i może spełnić nie jedno marzenie.

  Podczas przekazania prof. Paweł Frącz Dyrektor Oddziału Okręgowego NBP w Opolu powiedział, że cieszy się iż dobry sprzęt informatyczny będzie mógł jeszcze służyć potrzebującym. - Nie chcemy niszczyć sprawnego sprzętu, tym bardziej, że komputery i monitory są sprawne i mogą spełniać marzenia. Wiemy, że nie jedna potrzebująca rodzina w czasie pandemii i nauczania zdalnego, borykała się z problemami sprzętowymi, dlatego grzechem by było pozbywanie się sprawnych komputerów - powiedział. Poza tym nie warto zaśmiecać już i tak nadwątlonego środowiska.

  Ks. Arnold Drechsler Dyrektor Caritas Diecezji Opolskiej, stwierdził, że komputery od NBP mają nawet lepsze parametry, niż te na których obecnie pracuje caritas.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-07-14 09:51:06 [5.173.64.*] id:1616079  
  tippmann: Napisał postów [6712], status [VIP] Reputacja
  lawendowa mafia też coś musiała dostać:)))

  Nick:
  Treść: