• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3059
  • Dodano: 2021-07-13 / 12:38
  • Komentarzy: 1

  Opolski Park Sportu ma sponsora tytularnego. Od dziś to.. Toyota Park

  (Fot. Dżacheć)

  Uroczyście ogłoszono nowego sponsora tytularnego Opolskiego Parku Sportu w Opolu. Na oferty czekano bardzo długo - konkurs ogłoszono w kwietniu tego roku. Od dziś Opolski Park Sportu nazywać będziemy Toyota Park.


  Prawo do nadania nazwy to doskonała okazja do promocji marki oraz podniesienia prestiżu własnej działalności. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu ogłosił konkurs na prawo do nazwy Opolskiego Parku Sportu w kwietniu 2020 roku. Umowa zostanie zawarta na okres 5 lat. Ostateczna treść umowy zostanie ustalona w trakcie negocjacji pomiędzy zainteresowanymi stronami. Jaka jest kwota, która z tego tytułu zasili budżet miasta - nie wiemy.

  Opolski Park Sportu od dziś będzie nosił nazwę Toyota Park.

  - Chciałbym podziękować, to fajna rzecz dla miasta z obustronną korzyścią. W obiekcie będzie realizowane szereg wydarzeń z uwzględnieniem różnych dyscyplin. Dziękuję tym, którzy przysłużyli się do tego, że realizujemy takie projekty. To drugi obiekt w Opolu, który zyskał sponsora tytularnego i ma teraz sympatyczną nazwę - mówi Arkadiusz Wiśniewski prezydent miasta Opola.

  Andrzej Szic, przedstawiciel Toyoty podkreśla, że to dodatkowa promocja marki na Opolszczyźnie. - Toyota Szic Opole jest na opolskim rynku równo 30 lat. Jest to dla nas duże wyróżnienie, że mogliśmy wziąć udział w konkursie i udało nam się go wygrać. Wspieramy wiele obiektów sportowych i mam nadzieję, że Toyota Park będzie źródłem radości i rozrywki - słyszymy. Pierwsza okazja na sprawdzenie działań sponsora będzie już 30 lipca, kiedy odbędzie się w Toyota Park duże wydarzenie sportowo-muzyczne.

  - To bardzo dobra decyzja dla miasta i dla firmy Toyota. Jestem przekonany, że ten obiekt będzie tętnił życiem. On już tętni życiem i to widać na co dzień. Jestem przekonany, że dzięki takim obiektom powiększy się liczba sportowców biorących udział m.in w igrzyskach olimpijskich - dodaje Marcin Sagan, naczelnik Wydziału Sportu miasta Opola.

  Prezydent miasta nie zdradził jednak kwoty, która będzie wpływać do budżetu miasta z tytułu umowy. Podkreśla jednak, że jest to korzystna umowa, którą podpisano ja 5 lat.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-07-13 18:03:41 [83.22.200.*] id:1616040  
  Bodziulla: Napisał postów [1719], status [Szycha] Reputacja
  Wychodzi na to, że to nie jest Park Sportu?

  Nick:
  Treść: