• Wyświetleń: 1506
    • Dodano: 2021-06-14 / 08:00

Odra Opole kończy sezon porażką

Mimo wszystko te rozgrywki Opolanie na pewno zaliczą do udanych

Nie udało się zamknąć punktami dobrego sezonu. Gracze Odry Opole przegrali w Łodzi z miejscowym Widzewem 2:1.

Wynik spotkania otworzył się bardzo szybko. Widzewiacy rzucili się od razu do ataku, co przyniosło oczekiwany skutek już w drugiej minucie, gdyż skutecznie z bliskiej odległości wykorzystał dogranie Patryk Kun. Mimo przewagi gospodarzy udało się doprowadzić do remisu, dzięki celnemu, płaskiemu uderzeniu w wykonaniu Konrada Nowaka. Co więcej, jeszcze przed przerwą Tomas Mikinic mógł sprawić, że Opolanie zeszli by do szatni na prowadzeniu, lecz futbolówka trafiła w słupek.

Mimo mniejszych emocji po zmianie stron, Łodzianie prowadzili większe starania, by zdobyć decydujące trafienie i w końcu im się to udało, gdyż interweniującego Błażeja Sapielaka ubiegł Paweł Tomczyk i ustalił wynik w 87 minucie.

Ostatecznie Opolanie skończyli ligę na ósmej lokacie, tracąc szansę na play-offy dopiero dwie kolejki przed końcem, co jest najlepszym wynikiem od kilkunastu lat, tym bardziej, że wielu skazywało ich na spadek.

2021-06-14 23:09:14 [80.49.39.*] id:1614091
    Bodziulla: Napisał postów [2009], status [Szycha] Reputacja
    Czyli historia kołem się toczy, a PANOWIE piłkarze po mieście się panoszą...

2021-06-14 11:10:00 [37.249.207.*] id:1614030
    Polpha: Napisał postów [9428], status [VIP] Reputacja
    Ale i tak bylo całkiem, całkiem. Górna połowa tabeli jest ok, a nie bronienie się przed spadkiem jak to kiedyś bywało.