• Wyświetleń: 2391
    • Dodano: 2021-02-28 / 08:25

Porażka Odry na otwarcie rundy wiosennej

Był to nie udany rewanż za wysoką porażkę w poprzednim spotkaniu.

Wraca Fortuna 1 Liga! Zawodnicy Dietmara Brehmera w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej sezonu 2020/2021 pojechali do Łodzi, by zmierzyć się z miejscowym ŁKS-em. W pierwszym spotkaniu tych ekip, ówcześni goście wygrali aż 4:0 z Odrą.

I ponownie Łodzianie zaczęli bardzo dobrze ten mecz, gdyż szybko strzelili bramkę, za sprawą Piotra Janczukowicza. W 21 minucie było już 2:0, bowiem Mateusza Kuchtę skutecznie pokonał Łukasz Sekulski. W pierwszej połowie gospodarze byli drużyną zdecydowanie lepszą, a Opolanie nie znaleźli sposobu na defensywę Łodzian.

Jednak udało się tego dokonać w drugiej odsłonie spotkania - doświadczonego Arkadiusza Malarza pokonał Konrad Nowak i Opolanie stali się aktywniejsi w meczu, jednakże nie przyniosło to zamierzonego skutku. Mimo przewagi, Opolanie musieli pogodzić się z pierwszą utratą punktów w roku 2021 oraz utrzymaniem ósmej lokaty w tabeli, ze stratą 6 punktów do miejsca gwarantującego play-offy.

2021-02-28 10:56:46 [46.204.0.*] id:1608835
    Henryk: Napisał postów [599], status [rozpisany/na] Reputacja