• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1798
  • Dodano: 2021-02-24 / 18:58
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie busa i osobówki w Żytniowie. Kobieta w zaawansowanej ciąży trafiła do szpitala

  Zderzenie busa i osobówki w Żytniowie. Kobieta w zaawansowanej ciąży trafiła do szpitala

  (Fot. OSP Żytniów )

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę z samego rana w Żytniowie. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów poszkodowana została jedna osoba.  Informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Żytniów w gminie Rudniki wpłynęła do oleskich służb ratunkowych w środę 24 lutego kilka minut przed godziną 7.00.

  W wyniku zderzenia samochodu osobowego z busem jedna osoba została poszkodowana. Ze wstępnych informacji przekazanych przez służby wynika, że doszło do wymuszenia pierwszeństwa przejazdu na skutek czego samochód osobowy marki Toyota uderzył w dostawczego Volkswagena.

  W zdarzeniu poszkodowana została kobieta w zaawansowanej ciąży. Została zabrana przez Zespół Ratowników Medycznych w okolice Olesna, następnie przekazana załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i drogą lotniczą przetransportowana do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

  Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku bada policja.

  To nie jedyne zdarzenie o tej godzinie na opolskich drogach. Zaledwie chwilę później, kilka minut po godzinie 7 dyżurny Stanowiska Kierowania w Opolu otrzymał zgłoszenie o kolizji trzech pojazdów na DW 457 pomiędzy Starymi Siołkowicami a Chróścicami. Droga była zablokowana na czas działań służb. Tam na szczęście uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".