• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1283
  • Dodano: 2021-02-21 / 08:50
  • Komentarzy: 0

  Dreman pokonany w Stegu Arenie

  Dreman pokonany w Stegu Arenie

  (Fot. Dżacheć)

  Na własnym parkiecie ulegli Clearexowi Chorzów 2:4

  Blisko cennego zwycięstwa Dremanu Futsal Team! Podopieczni Jarosława Patałucha, mimo dwubramkowego prowadzenia, ulegli wyżej notowanemu rywalowi z Chorzowa 2:4. Mimo to, zawodnicy z Opolszczyzny są coraz bliżej utrzymania w Ekstraklasie.

  Spotkanie zaczęło się udanie dla gospodarzy. Najpierw w 7 minucie wynik otworzył Nuno Chuva, natomiast na 2:0 podwyższył na niedługo przed gwizdkiem oznaczającym zmianę połów trafił Marcin Grzywa. Lecz do przerwy jeszcze Chorzowianie zdołali uzyskać honorowe trafienie za sprawą Sebastiana Leszczuka.

  To zdecydowanie pomogło przyjezdnym urosnąć w skrzydłach, ponieważ dominowali w swoich poczynaniach, spychając Dreman do głębokiej defensywy. Katem Opolan został jednakże Adam Wędzony, który potrzebował jedynie pięciu minut by odwrócić całkowicie losy spotkania i zapewnić trzy punkty przyjezdnym, którzy dzięki tej wygranej umocnili się na czwartym miejscu. Przegrani natomiast z dorobkiem 24 oczek pozostali na 9 lokacie, cały czas utrzymując bezpieczną przewagi nad grupą spadkową.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".