• Wyświetleń: 1559
    • Dodano: 2020-12-07 / 10:35

Dreman przegrywa na własnym parkiecie

Porażkę również poniósł Gredar

"One Man Show" w spotkaniu Dremanu Futsal, lecz niestety, błyszczał zawodnik rywali, Futsalu Leszno. Tym futsalistą był Piotr Pietruszko, który skompletował hattricka w 19, 29 oraz 33 minucie. Zanim jednak zaczął swoje strzelanie, wynik meczu otworzył również zawodnik rywali - Kacper Konopacki. Do końca pierwszej połowy wynik brzmiał 0:2. Po zmianie stron jako pierwsi trafili gospodarze dzięki Wadymowi Iwanowowi, lecz goście odskoczyli na trzy bramki, a Dreman było stać na tylko jedną odpowiedź i mecz zamknął się wynikiem 2:4.

Również cztery bramki stracili Brzeżanie, lecz ich było stać tylko na jedne trafienie w meczu z GSF Gliwice. Po 20 minutach wynik był sprawą otwartą, gdyż Gredar przegrywał jedną bramką - lecz gospodarze pokazali swoje doświadczenie beniaminkowi i pozwolili na jedną stratę trafienia już przy bezpiecznym prowadzeniu 4:0, a honorową bramkę zdobył Paweł Boczarski