• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2830
  • Dodano: 2020-12-05 / 08:27
  • Komentarzy: 1

  Opolski Park Sportu - tworzony z myślą o wszelkiej aktywności sportowej

  Opolski Park Sportu - tworzony z myślą o wszelkiej aktywności sportowej

  (Fot. Dżacheć)

  Na placu budowy Opolskiego Parku Sportu cały czas trwają energiczne prace, a teren wokół hali sportowej nabiera kolorów. Zamontowano już flow park.


  Budowa Opolskiego Parku Sportu trwa już ponad rok. W tym czasie wzniosła się duża sportowa hala, a w środku zamontowano już podwieszaną bieżnię, przygotowywane są również pomieszczenia pod różne dziedziny sportu. Jak podkreśla prezydent miasta Opola - to miejsce na które czekają opolscy sportowcy. Centrum Sportu będzie kompleksowym obiektem dla wszystkich Opolan.

  Nowa wielofunkcyjna hala, powstała z myślą o sportowcach, którzy do tej pory nie mieli kompleksowego obiektu do treningów. Być może Opolski Park Sportu okaże się miejscem, które na swoje deski przyciągnie na swoje deski wiele kluczowych wydarzeń sportowych nie tylko regionalnych ale również ogólnopolskich czy europejskich - podobnie jak sąsiadująca z halą Stegu Arena. Sportowcy także przyznają, że liczą na terminowe oddanie inwestycji i nie mogą doczekać się efektów prac.

  Przypomnijmy, że w nowo wybudowanej hali sportowej znajdzie się m.in. duży parkiet o powierzchni 800 m2, który posłuży jako boisko m.in. do gry w piłkę nożna, koszykówkę czy siatkówkę. Swoje miejsce będzie miała tam również podwieszana bieżnia, około 15 metrowa ścianka wspinaczkowa, a to tylko niektóre z elementów sportowych, z których będą mogli korzystać opolscy sportowcy.

  Na oddanie obiektu sportowego do użytku musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Jeśli prace pójdą zgodnie z założonym harmonogramem, uroczyste otwarcie może nastąpić na jesień 2021 roku. Wartość Umowy opiewa na 37 548 784,20 zł.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-12-05 11:58:41 [89.73.114.*] id:1605585  
  neo: Napisał postów [1454], status [Szycha] Reputacja
  Oby była tam porządna sauna z poprawnym saunowaniem i miejscem do porządnego wychłodzenia się po treningu.

  Nick:
  Treść: