• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1104
  • Dodano: 2020-11-15 / 15:46
  • Komentarzy: 0

  16 drużyn walczy o tytuł mistrza stolicy regionu Futsal Extra Ligi Opole

  16 drużyn walczy o tytuł mistrza stolicy regionu Futsal Extra Ligi Opole

  (Fot. Dżacheć)

  Do 4 edycji Futsal Extra Ligi Opole "FELO" zgłosiło się 16 zespołów, które rozpoczęły walkę o tytuł najlepszej amatorskiej drużyny futsalowej w stolicy regionu.


  W niedzielę 15 listopada wystartowała pierwsza kolejka czwartej edycji Futsal Extra Ligii Opole. Do rozgrywek zgłosiło się 16 zespołów, które będą walczyć o tytuł najlepszej amatorskiej drużyny futsalowej. W pierwszym meczu zespół Mortal Kombat zmierzy się z Melon Team, następie w odstępie godziny będą walczyć kolejne zespoły:

  16:00 Tempo Opole vs Wojciobus Profi Art
  17:00 Sun Marino vs Futsal Kopalmat Opole
  18:00 WK Agmar Prószków vs Dreman
  19:00 Szopa Na Narzędzia vs Przyjemniaczki
  20:00 Centrum Opole vs The Zigers
  21:00 FD Quantico Ross vs ADL UNS Futsal TEAM
  22:00 Wiking ALIBABA vs Na Topie

  Część z zespołów, które zgłosiły się do Futsal Extra Ligi Opole "FELO" zaledwie tydzień temu zakończyło rozgrywki na opolskich orlikach. Wielu z graczy przyznaje, że rozgrywki na hali to zupełnie inny klimat i odmienna dynamika gry. Wśród zgłoszonych drużyn znajduje się zwycięzca zeszłorocznej edycji FELO - dziś pierwszy mecz rozegra z zespołem Sun Marino, który mogliśmy obserwować podczas zmagań na orliku.

  Wszystkie mecze będą odbywały się bez udziału publiczności. W pierwszej edycji najlepszy okazał się Futsal Klub Odra Opole, w drugiej ADL UNS Futsal Team, natomiast w trzeciej Futsal Kopalmat Opole.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".