• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 944
  • Dodano: 2020-10-13 / 19:46
  • Komentarzy: 0

  Można oddawać już głosy w konkursie "Opolska Niezapominajka"

  Można oddawać już głosy w konkursie "Opolska Niezapominajka"

  (Fot. UMWO)

  Do 16 października trwa głosowanie internetowe w konkursie "Opolska Niezapominajka". Mieszkańcy mogą wybrać jedną spośród 12 zgłoszonych do konkursu organizacji.


  W tym roku już po raz kolejny mieszkańcy regionu mogą zdecydować, która organizacja pozarządowa otrzyma Nagrodę Publiczności w konkursie "Opolska Niezapominajka" dla najlepszej organizacji pozarządowej województwa opolskiego.

  Na podstawie regulaminu przyznawania tytułu "Opolska Niezapominajka" dla najlepszej organizacji pozarządowej województwa opolskiego, mieszkańcy regionu mają możliwość wybrania najlepszej organizacji pozarządowej 2019 roku w głosowaniu internetowym. Organizacja, której kandydatura otrzyma największą liczbę głosów otrzyma "Nagrodę Publiczności 2019".

  Głosy można oddawać na jedną z organizacji zgłoszonych w 2020 roku do Tytułu Opolska Niezapominajka 2019 roku. Każdy mieszkaniec Województwa Opolskiego może oddać tylko jeden głos na jedną organizację. Głosowanie odbywać się będzie w dniach od 12 do 16 października 2020 roku.

  Mieszkańcy mogą wybrać jedną spośród 12 zgłoszonych do konkursu organizacji. Opis zgłoszonych podmiotów znajduje się na stronie internetowej w formularzu do głosowania.

  W formularzu znajdziemy m.in. Ochotnicza Straż Pożarna w Gorzowie Śląskim, Fundacja Rozwoju Artystycznego "Fabryka Muzyki", Fundacja Opolskie Dziouchy, Stowarzyszenie Odnowa Wsi Biedrzychowice, Fundacja "Bajkowy Las", Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrowie, Klub Sportowy "KOZIOŁEK", Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych DOBRA RODZINA w Kędzierzynie-Koźlu, Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Wsi Sarny Wielkie "O lepsze jutro",
  Stowarzyszenie grupa Kapija Sport, Międzygminne Towarzystwo Regionalne Dobrodzień - Zębowice, Stowarzyszenie na rzecz odnowy i rozwoju wsi "Góral Sidzina".
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".