• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1606
  • Dodano: 2020-10-09 / 12:38
  • Komentarzy: 0

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ulicy Wrocławskiej w Opolu

 
 
Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ulicy Wrocławskiej w Opolu

(Fot. Dżacheć)

Kierowcy jadący ulica Wrocławską w kierunku Półwsi muszą mieć na uwadze utrudnienia, która czekają ich na moście. Niedogodności potrwają do soboty.


Przejazd mostem na ulicy Wrocławskiej w Opolu przez najbliższy czas będzie odbywał się tylko jednym pasem. Utrudnienia rozpoczęły się w piątek 9 października rano i potrwają prawdopodobnie do soboty.

- W piątek od godziny 8 zamknięty będzie prawy pas na moście na ulicy Wrocławskiej w kierunku Półwsi. Ruch będzie odbywał się w obu kierunkach lewą częścią mostu (są tam dwa pasy prowadzące do centrum miasta). Zamknięcie jest konieczne, ponieważ na miejsce będą dostarczane materiały niezbędne do dalszego remontu mostu. Utrudnienia mogą potrwać do soboty - poinformował Adam Leszczyński, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Opolu.

Jest to już drugi etap remontu mostu, który Miejski Zarząd Dróg rozpoczął w wakacje. Prace wykonywane przez drogowców są związane z utrzymaniem obiektu, który ze względu na swoje lata ulega niszczeniu nie tylko poprzez ruch, ale także przez warunki pogodowe. Dodatkowo rzecznik MZD zwraca uwagę, że stare konstrukcje mostowe wymagają co jakiś czas tego typu prac.

- Robimy to po to, aby podczas opadów deszczu woda nie ściekała przez dylatację i niszczyła obiektu. To drugi etap robót, który rozpoczął się pod koniec wakacji i zakończy się pod koniec października. Przed wakacjami taki sam remont prowadziliśmy na lewej części mostu - tłumaczy rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg, Adam Leszczyński.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".