• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2844
  • Dodano: 2020-09-03 / 08:22
  • Komentarzy: 2

  Stanął przed sądem ale nie pamięta, żeby podczas imprezy pobił kolegę, który potem zmarł

  Stanął przed sądem ale nie pamięta, żeby podczas imprezy pobił kolegę, który potem zmarł

  (Fot. Dżacheć)

  Mężczyzna narodowości ukraińskiej odpowiadał wczoraj przed opolskim sądem. Jest oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, jednak nie pamięta by z kimkolwiek się pokłócił podczas imprezy.


  Historia imprezy z tragicznym skutkiem sięga 2018 roku. Wtedy to Ukrainiec Maksym Ch. spędzał czas na mocno zakrapianej imprezie, która odbywała się w lokalu mieszkalnym w Kędzierzynie-Koźlu. Rozprawa sądowa w tej sprawie odbyła się w środę 2 września w Sądzie Okręgowym w Opolu.

  Oskarżony nie przyznał się do zarzucanego mu czynu, bo jak twierdzi - nic nie pamięta. Zdecydował się złożyć przed Sądem wyjaśnienia. - Nie pamiętam co się wtedy stało. Jedyne co pamiętam to, że piliśmy razem, było przy tym dwoje świadków. Pokrzywdzony, który zmarł pił z nami. Podczas picia nie kłóciliśmy się, nic się między nami nie wydarzyło. Później rozeszliśmy się po swoich pokojach i przez 2-3 godziny wszyscy spali - wyjaśniał oskarżony.

  Oskarżony zeznał, że kiedy się obudził chciał jechać do miasta, a kiedy zszedł po schodach na parter zauważył otwarte drzwi i ciało kolegi w progu. - Podszedłem bo pomyślałem, że jest pijany i chciałem zapytać co z nim, a on nie odpowiadał. Przewróciłem go z brzucha na plecy i zobaczyłem, że jest cały we krwi - mówił.

  Obrażenia ofiary były tak rozległe, że prokurator odczytywał je przez kilka minut. Teraz całą sytuację oceni Sąd Okręgowy w Opolu. Oskarżonemu grozi nawet 10 lat więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-09-04 08:31:46 [90.156.124.*] id:1601493  
  siostra_brygida: Napisała postów [47376], status [VIP] Reputacja
  "Pomroczność jasna" w ukraińskim wydaniu...

  Nick:
  Treść:
  2020-09-03 13:08:42 [165.225.73.*] id:1601483  
  dontomasso: Napisał postów [3472], status [VIP] Reputacja
  calkiem rozsadne i logiczne wyjasnienie. jako sedzia uniewinnil bym goscia jesli niema innych dowodow ze to on go pobil

  Nick:
  Treść: