• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 4103
  • Dodano: 2020-08-07 / 18:27
  • Komentarzy: 0

Zmiany kadrowe w Odrze Opole

 
 
Zmiany kadrowe w Odrze Opole

(Fot. Dżacheć)

Niektórzy wyróżniający się zawodnicy już odeszli do PKO Ekstraklasy.

Po bardzo intensywnej końcówce sezonu Fortuna 1 Liga, zawodnicy Opolan po heroicznym utrzymaniu się w lidze wyruszyli na zasłużony odpoczynek. Jednakże, jego nie mają działacze klubowi, którzy starają się o jak najlepszy zespół na przyszły sezon. Niestety, z klubem pożegnał się 22-letni Patryk Janasik, którego klauzulę uaktywnił Śląsk Wrocław. Potwierdzono również odejście Mateusza Czyżyckiego do Warty Poznań oraz mówi się o zainteresowaniu się ekip z najwyższej ligi rozgrywkowej w Polsce, będącego w świetnej formie Arkadiusza Piecha.

Odra Opole jednak nie zamierza tylko się osłabiać, czego dowodem są transfery:

- Do klubu dołączył Dawid Czapliński, 28-letni napastnik, który wcześniej reprezentował barwy Ruchu Zdzieszowice; w ostatnim sezonie w ośmiu występach zdobył jednego gola

- oraz Jakub Czajkowski, 24-letni defensywny pomocnik, grający wcześniej w Polonii Bytom, który rozegrał w zeszłych rozgrywkach szesnaście spotkań.

Dalej waży się los wypożyczonych zawodników - m.in. Jarosława Czernysza oraz Konrada Kostrzyckiego, którzy zagrali kolejno siedem i dwanaście gier w barwach opolskiego klubu.

Nowy sezon Fortuny 1 ligi zacznie się w dniach 29-30 sierpnia, a swoje pierwsze spotkanie podopieczni Dietmara Brehmera zagrają u siebie, ze spadkowiczem z Ekstraklasy - ŁKS-em Łódź. A już 15 sierpnia Odra Opole zmierzy się w 1/32 Pucharu Polski z aktualnym wicemistrzem Polski Lechem Poznań.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".