• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 4345
  • Dodano: 2020-08-07 / 18:27
  • Komentarzy: 0

  Zmiany kadrowe w Odrze Opole

  Zmiany kadrowe w Odrze Opole

  (Fot. Dżacheć)

  Niektórzy wyróżniający się zawodnicy już odeszli do PKO Ekstraklasy.

  Po bardzo intensywnej końcówce sezonu Fortuna 1 Liga, zawodnicy Opolan po heroicznym utrzymaniu się w lidze wyruszyli na zasłużony odpoczynek. Jednakże, jego nie mają działacze klubowi, którzy starają się o jak najlepszy zespół na przyszły sezon. Niestety, z klubem pożegnał się 22-letni Patryk Janasik, którego klauzulę uaktywnił Śląsk Wrocław. Potwierdzono również odejście Mateusza Czyżyckiego do Warty Poznań oraz mówi się o zainteresowaniu się ekip z najwyższej ligi rozgrywkowej w Polsce, będącego w świetnej formie Arkadiusza Piecha.

  Odra Opole jednak nie zamierza tylko się osłabiać, czego dowodem są transfery:

  - Do klubu dołączył Dawid Czapliński, 28-letni napastnik, który wcześniej reprezentował barwy Ruchu Zdzieszowice; w ostatnim sezonie w ośmiu występach zdobył jednego gola

  - oraz Jakub Czajkowski, 24-letni defensywny pomocnik, grający wcześniej w Polonii Bytom, który rozegrał w zeszłych rozgrywkach szesnaście spotkań.

  Dalej waży się los wypożyczonych zawodników - m.in. Jarosława Czernysza oraz Konrada Kostrzyckiego, którzy zagrali kolejno siedem i dwanaście gier w barwach opolskiego klubu.

  Nowy sezon Fortuny 1 ligi zacznie się w dniach 29-30 sierpnia, a swoje pierwsze spotkanie podopieczni Dietmara Brehmera zagrają u siebie, ze spadkowiczem z Ekstraklasy - ŁKS-em Łódź. A już 15 sierpnia Odra Opole zmierzy się w 1/32 Pucharu Polski z aktualnym wicemistrzem Polski Lechem Poznań.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".