• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1512
  • Dodano: 2020-06-22 / 18:58
  • Komentarzy: 0

16 wydarzeń w ramach corocznej Nocy Kultury już w piątek 26 czerwca

 
 
16 wydarzeń w ramach corocznej Nocy Kultury już w piątek 26 czerwca

(Fot. Dżacheć)

Tegoroczna Noc Kultury w Opolu zostanie zorganizowana w nieco innej formie, w większości on-line oraz na wydarzeniach z ograniczoną ilością widzów. Organizatorzy zapewniają jednak, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Przed mieszkańcami Opola kolejna noc obfitująca w koncerty, wypełniona wystawami, muzyką, historią. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenia odbywające się w sposób standardowy będą przeprowadzone z zachowaniem wszelkich zasad i wymogów sanitarnych wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów.


Przewodnik po Nocy Kultury w Opolu zawiera aż 16 miejsc, które można zwiedzić wirtualnie lub tradycyjnie podczas trwania wydarzenia.

Swój program z okazji Nocy Kultury zaprezentowały m.in. Wojewódzka Bibliotek Publiczna im. E. Smołki w Opolu (wydarzenie on-line), Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu przy ul. St. Bytomskich (wydarzenie tradycyjne), Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu (on-line), Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu (wydarzenie tradycyjne), MBP przy ul. Minorytów 4 (wydarzenie tradycyjne i on-line), Centralne Muzeum Jeńców Wojennych przy ul. Minorytów 3 (tradycyjnie i on-line), Muzeum Śląska Opolskiego (tradycyjnie i on-line), Archiwum Państwowe w Opolu (on-line), Bonk Art Gallery ul. Rynek 10 (wydarzenie tradycyjne), Opolski Teatr Lali i Aktora (on-line), Galeria Sztuki Współczesnej przy pl. Teatralnym (na miejscu i on-line).

Więcej informacji oraz pełen program wydarzenia dostępny na stronie: http://nockultury.opole.pl/reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".