• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5451
  • Dodano: 2020-06-02 / 21:00
  • Komentarzy: 1

  W województwie doszło dziś do kilku niebezpiecznych zdarzeń. Dwie kolizje w centrum miasta

  W województwie doszło dziś do kilku niebezpiecznych zdarzeń. Dwie kolizje w centrum miasta
   <i>(Fot. Zbyszek)</i>

  (Fot. Zbyszek)

   <i>(Fot. Dżacheć)</i>

  (Fot. Dżacheć)

  Dziś na Opolszczyźnie doszło do kilku poważnych zdarzeń z udziałem samochodów osobowych. W Opolu również służby ratunkowe mają niemało pracy.


  We wtorek 2 czerwca doszło przynajmniej do dwóch kolizji na ulicach Opola, które spowodowane był nieuwagą kierowców. Do wielu zdarzeń drogowych dochodziło we wtorek również poza stolicą województwa.

  Chwilę przed 19:00 na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej z Czaplaka zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Golf nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Fordem. W wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba, która podróżowała Golfem trafiła do szpitala. Dokładne okoliczności tego zdarzenia bada policja.

  Chwilę wcześniej, kilka minut po 17:00 na ulicy Ozimskiej w okolicach Rzemieślnika, samochód osobowy zderzył się z motocyklistą. W wyniku zderzenia, kierujący motocyklem trafił do szpitala.

  Po godzinie 16:20 w Pawłowie na krajowej 94, to trasa Opole - Brzeg, samochód osobowy zderzył się z dostawczym busem. W wyniku zderzenia ranne został 3 osoby. Droga przez długi czas zablokowana była w obu kierunkach.

  Do śmiertelnego wypadku doszło dziś w Paczkowie. 46-letni kierujący Audi z niewiadomych przyczyn zjechał z jezdni do rowu i uderzył w drzewo. Nie udało się go uratować.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-06-03 08:53:54 [217.173.195.*] id:1597955  
  wojtasoks: Napisał postów [4904], status [VIP] Reputacja
  Przy takich zdarzeniach w mieście najgorsze jest to, że samochody często lądują na chodnikach. Dobrze że akurat żadnego pieszego nie było w pobliżu..

  Nick:
  Treść: