• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1200
  • Dodano: 2020-06-01 / 17:24
  • Komentarzy: 0

  Skazane z Aresztu Śledczego w Opolu zrobiły kartki z życzeniami i maskotki na Dzień Dziecka

  Skazane z Aresztu Śledczego w Opolu zrobiły kartki z życzeniami i maskotki na Dzień Dziecka

  (Fot. OISW Opole)

  W międzynarodowym dniu wszystkich dzieci skazane z Aresztu Śledczego w Opolu przygotowały kolorowe kartki oraz maskotki dla najmłodszych. W ten sposób okazują wsparcie dzieciom i ich rodzicom.


  Skazane odbywające karę pozbawienia wolności w opolskim areszcie śledczym wykonały kartki i maskotki dla maluchów z okazji Dnia Dziecka. To pomysł wychowawców oddziału kobiecego, aby w ten sposób okazać wsparcie dzieciom i ich mamom.

  Kartki i maskotki za pośrednictwem kadry penitencjarnej aresztu trafiły dziś do Domu Samotnej Matki i Dziecka w Opolu oraz wysłane zostały do najmłodszych pacjentów Oddziału Hematologii i Onkologii Szpitala Klinicznego w Zabrzu.

  - Dzień Dziecka jest szczególną okazją do podkreślenia więzi z najmłodszymi. Izolacja więzienna nie wyklucza okazania przez skazanych różnych form wsparcia. W kartkach wykonanych przez kobiety znalazły się życzenia oraz osobiste dedykacje. W ten sposób mogły sprawić radość dzieciom i jednocześnie dać wyraz swojej pamięci i wsparcia maluchom i ich mamom, które znajdują się w trudnej życiowej sytuacji - podkreśla kpt. Katarzyna Idziorek, Rzecznik Prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".