• Wyświetleń: 1127
  • Dodano: 2020-05-12 / 11:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Zasil personel medyczny!

  Zasil personel medyczny!

  W wielu publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej rośnie zapotrzebowanie na średni personel medyczny. Niezbędne kwalifikacje możesz zdobyć w Szkole Medycznej TEB Edukacja. Którymi kierunkami warto się zainteresować?  Popularność szkół medycznych i policealnych ciągle rośnie. To najszybszy sposób na zdobycie odpowiednich kwalifikacji niezbędnych do wykonywania określonego zawodu. Nic zatem dziwnego, że w obecnej sytuacji związanej z rosnącym bezrobociem tak wiele osób wybiera właśnie ten sposób na zmianę branży. Dużym zainteresowaniem cieszą się kierunki medyczne - poszukiwane obecnie na rynku pracy.

  Technik elektroradiolog
  Ucząc się na tym kierunku, zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi aparatury elektromedycznej, a także wykonywania badań i zabiegów z zakresu diagnostyki obrazowej np. rentgenografia, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, mammografia, ultrasonografia. Dowiesz się również, jak wykonywać badania i zabiegi z zakresu diagnostyki elektromedycznej (elektrokardiografia, elektroencefalografia, elektromiografia, audiometria, spirometria) oraz prowadzić radioterapię. Ciągły rozwój techniki, medycyny stawia dla technika elektroradiologa szerokie możliwości zatrudnienia. Jako absolwent będziesz mógł pracować m.in. na oddziałach intensywnego nadzoru kardiologicznego i reanimacji, w zakładach radioterapii, medycyny nuklearnej, teleradiologii i brachyterapii.

  Technik farmaceutyczny
  Podczas nauki zdobędziesz wiedzę z zakresu produkcji, analizy oraz kontroli leków. Nauczysz się obrotu środkami farmaceutycznymi, artykułami sanitarnymi i sprzętem medycznym. Ponadto dzięki zdobytej wiedzy z zakresu produkcji, analizy oraz kontroli leków będziesz mógł pracować m.in. przy produkcji leków oraz w hurtowniach farmaceutycznych. Warto kształcić się w tym zawodzie, ponieważ technik farmaceutyczny ma szerokie perspektywy zatrudnienia zarówno w branży farmaceutycznej, jak i w przemyśle zielarskim i chemicznym.

  Higienistka stomatologiczna
  Na tym kierunku nauczysz się wykonywać wstępne badania i zabiegi stomatologiczne, opanujesz również przygotowanie sprzętu i gabinetu dentystycznego. Ponadto zdobędziesz wiedzę z zakresu prowadzenia dokumentacji gabinetu dentystycznego oraz promowania stomatologicznej edukacji zdrowotnej. Po ukończeniu kierunku Higienistka stomatologiczna możesz pracować w gabinetach dentystycznych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prywatnych gabinetach stomatologicznych i klinikach dentystycznych.

  Szeroka oferta Szkoły Medycznej TEB Edukacja obejmuje również wiele innych kierunków poszukiwanych na rynku pracy. Wybierz jeden z nich i rozpocznij zdalną naukę. Zapisz się bez wychodzenia z domu już dziś. Wejdź na stronę internetową oddziału, wybierz kierunek i zadbaj o swoją przyszłość w branży medycznej.
  Zapisy online:
  https://teb.pl/rekrutacja/zapisy-online/szkoly-policealne,25

  Szkoły Medyczne TEB w Opolu
  ul. Krakowska 45-47
  45-018 Opole
  ZIEMOWIT 2 piętro
  Tel: 77 446 15 00
  E-mail: opole@teb.pl
  www.teb.pl/miasta/opole/oferta
  www.facebook.com/TEBOpole/
  https://www.instagram.com/teb_edukacja_opole/
  https://www.youtube.com/user/TEBEdukacja


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.