• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 12196
  • Dodano: 2020-03-24 / 08:41
  • Komentarzy: 1

  Godziny dla seniorów. Tesco i Biedronka w trosce o najstarszych klientów wprowadza udogodnienia

  Godziny dla seniorów. Tesco i Biedronka w trosce o najstarszych klientów wprowadza udogodnienia

  (Fot. Archiwum)

  W dobie rozprzestrzeniania się koronawirusa to seniorzy są grupą szczególnie zagrożoną i narażoną na przykre konsekwencje chorobowe. Markety w trosce o najstarszych wprowadzają specjalne udogodnienia.


  Sieć sklepów Biedronka wprowadza pierwszeństwo wejścia seniorów do sklepu w pierwszej godzinie od otwarcia, a także pierwszeństwo obsługi przy kasie na każdą prośbę osoby starszej. Wszystko to pod hasłem "Czas na pomaganie seniorom 65+".

  Od wtorku, 24 marca, w sklepach sieci Biedronka zostaną umieszczone specjalne skrzynki i gotowe do wypełnienia proste formularze. Każdy senior, który potrzebuje pomocy w zrobieniu zakupów, a także każda osoba gotowa pomagać, może wypełnić taki formularz i zostawić w skrzynce.

  Sieć marketów Tesco również wychodzi naprzeciw seniorom wprowadza specjalne godziny podczas których osoby starsze mogą spokojnie zrobić zakupy. - Jednym z naszych działań jest specjalna godzina zakupów dla osób z grupy podwyższonego ryzyka, a w szczególności seniorów. Chcemy by codziennie, od godziny 9 do 10, osoby starsze miały możliwość zrobienia bezpiecznych i sprawnych zakupów - czytamy na stronie sieci Tesco.

  Akcja rozpoczyna się we wtorek 24 marca i będzie prowadzona codziennie we wszystkich sklepach Tesco w Polsce między 9.00 a 10.00. W czasie tej godziny placówki pozostaną otwarte dla wszystkich klientów, ale sieć prosi pozostałych klientów o zrozumienie i ustępowanie pierwszeństwa osobom starszym w wyznaczonym czasie.


  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-03-24 17:12:28 [188.123.205.*] id:1594513  
  ombre: Napisał postów [18065], status [VIP] Reputacja
  Uwielbiam teraz zakupy robić.Bez tłoku ludzie schodzą z drogi przy kasie nikt nie chucha na plecy.Następny w kolejce grzecznie czeka aż zapakuję zakupy.Na drogach nie ma korków.A do pełni szczęścia brakuje tylko żeby niektórzy z tych co łażą umyli się.Od niektórych niby normalnie ubranych po prostu jedzie żulem.

  Nick:
  Treść: