• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1394
  • Dodano: 2020-01-15 / 11:47
  • Komentarzy: 0

Jeszcze tylko dziś można głosować na Opole w II etapie konkursu na Świetlną Stolicę Polski

 
 
Jeszcze tylko dziś można głosować na Opole w II etapie konkursu na Świetlną Stolicę Polski

(Fot. Archiwum)

Wygrana na etapie wojewódzkim plebiscytu na Świetlną Stolicę Polski jest już "w kieszeni" naszego miasta. Do środy do północy możemy powiększyć szansę Opola na zajęcie wysokiej pozycji w II etapie konkursu.


To ostatni dzwonek by dołożyć swój głos w plebiscycie na Świetlną Stolicę Polski. Opole po wygranym etapie wojewódzkim na najpiękniejszą świąteczną iluminację świąteczną awansowało do finału plebiscytu, a tym samym znalazło się w gronie miast walczących o nagrodę główną. Do dziś (15.01), do północy 16 miast walczy o nagrodę o wartości 40 000 zł na cel społeczny miasta.

Warto nadmienić, że po wygranym etapie wojewódzkim Opole ma już w kieszeni sprzęt AGD o wartości 10 000 zł brutto. Do końca głosowania pozostało kilkanaście godzin.

Wśród miast, które znalazły się w II etapie konkursu jest Legnica, Bydgoszcz, Aleksandrów Łódzki, Zamość, Wschowa (lubuskie), Brzesko, Radom, Opole, Rzeszów, Łomża, Czersk (pomorskie), Bielsko-Biała, Starachowice, Giżycko, Września, Świnoujście.

Runda finałowa 11. edycji ogólnopolskiego plebiscytu trwa tylko do 15 stycznia do godz. 23.59. Glosować można wchodząc w link.

Na dzień wczorajszy wśród miast biorących udział w plebiscycie na prowadzeniu jest Bielsko-Biała i Bydgoszcz, zaraz za nimi plasowała się Września. Mimo wszystko najważniejsze jest zaangażowanie internautów, ponieważ strona na której prowadzony jest plebiscyt nie podaje aktualnych wyników głosowania.


reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".