• 0
0
  • Wyświetleń: 627
  • Dodano: 2019-12-05 / 15:30
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Dwa dni mikołajkowych atrakcji z Dorą i Diego w CH Turawa Park

 
 
Dwa dni mikołajkowych atrakcji z Dorą i Diego w CH Turawa Park
Z okazji tegorocznych Mikołajek CH Turawa Park organizuje moc atrakcji i zabaw z bohaterami popularnych seriali podróżniczych dla dzieci "Dora poznaje świat". Przez dwa dni, w piątek i sobotę 6 i 7 grudnia w godzinach 12:00-18:00 na pasażu centrum czekać będą Dora i Diego, którzy zaangażują najmłodszych w kreatywne gry i konkursy z nagrodami.


Mikołajki w CH Turawa Park to aż dwa dni konkursów, gier sprawnościowych, zabaw edukacyjnych i wielu innych atrakcji, które pomogą dzieciom rozwijać wyobraźnię i zapewnią niezapomnianą świąteczną rozrywkę. Po raz pierwszy na pasażu centrum pojawią się także Dora i Diego - ulubieni bajkowi bohaterowie najmłodszych. Przy stanowisku fotograficznym każdy będzie mógł zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie także pierwszego w tym roku spotkania ze Świętym Mikołajem, którego będzie można odwiedzić w specjalnej chatce.

W strefie dzielnego odkrywcy Diego zaprosi do udziału w grze sprawnościowej "Zbuduj igloo" oraz do pomocy przy budowie lodowego schronienia. W konkursie wiedzy o świecie "Poznaj świat z Dorą i Diego" dzieci będą odgadywać nazwy dzikich zwierząt, uczyć się języków obcych, a także rozwiązywać zagadki z wykorzystaniem wielkoformatowego globusa. W multimedialnej zabawie "Łamigłówka z Butkiem" poznają wszystkich przyjaciół Dory.

Przez dwa dni na pasażu CH Turawa Park będzie dostępny plac zabaw "Ogród Dory". Nie zabraknie malowania twarzy w ulubione wzory i tworzenia oryginalnych masek z podobiznami dzikich zwierząt. Na najbardziej kreatywne i zaangażowane dzieci czekają nagrody - kompasy od Dory i Diego.

Wydarzenie będzie także okazją do pierwszego w tym roku spotkania ze Świętym Mikołajem, który chętnie zrobi zdjęcia z dziećmi i wręczy upominki. Mikołaj będzie obecny w CH Turawa Park także w kolejne weekendy grudnia, aż do świąt Bożego Narodzenia.

Artykuł sponsorowany

reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".