• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 3525
  • Dodano: 2019-10-10 / 14:30
  • Komentarzy: 1

  Przed nami wyjątkowy wieczór ze sztukami walki w Opolu- Wyniki

  Przed nami wyjątkowy wieczór ze sztukami walki w Opolu- Wyniki
  W najbliższą sobotę 12 października w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym odbędzie się Gala Sztuk Walki Opolscy Wojownicy pod hasłem "Miasto Wojowników". W tym roku odbędzie się czwarta edycja wydarzenia. Początek o godzinie 19:00.


  Podczas gali zobaczymy 14 konfrontacji z zakresu boksu olimpijskiego i zawodowego oraz MMA, podczas których zaprezentują się młodzi i zdolni zawodnicy z całego kraju. Tego wieczoru swój drugi pojedynek zawodowy w boksie zaliczy opolanin Radosław Chojnowski - trener i zawodnik Opolski Klub Bokserski Odra Opole. zobaczymy pięściarzy w boksie olimpijskim, a w jednej z głównych walk MMA debiut zawodowy zaliczy prospekt Adam Fidkowski z klubu NEXT LEVEL Opole.

  Województwo opolskie zaprezentują między innymi Rafał Pawlak, czy też nieposkromiony opolski JOKER, Dawid Ćwik, który zmierzy się z Tomaszem Orzeł, walczącym w barwach Halny Nowy Sącz.
  Poza tym kontrowersyjny i charyzmatyczny Sonić Valerianov wróci do zawodowego MMA po ponad rocznej przerwie.

  Między linami klatkoringu zobaczymy także wojowników z Krosna, Bytomia, Lubina, Krakowa, Biłgoraju oraz Nowego Sącza. Zapowiada się impreza pełna wrażeń i wielkich sportowych grzmotów.

  Dla Naszych czytelników mamy do rozdania 2 pojedyńcze bilety

  Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS pod nr 7255 o podanej poniżej treści. Opłata za SMS to 2,46 zł z VAT. Treść wiadomości powinna wyglądać następująco: DP spacja BILETY spacja WALKA spacja IMIĘ I NAZWISKO. Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na publikacje danych na portalu 24pole.pl

  Na zgłoszenia czekamy do piątku 25.10 do godziny 14. Wyniki konkursu ukażą się w tym artykule. Zwycięzców prosimy o potwierdzenie chęci odebrania biletu na numer 794 7000 24.

  Bilety otrzymują:
  Łukasz Bondarenko
  Alicja Przybyła

  Bilety do odbioru w kasie przed galą.
  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2019-10-09 16:48:21 [188.146.186.*] id:1582996  
  GRZEŚ 17: Napisał postów [160], status [starszy wyjadacz] Reputacja
  Bilety na e -bilet, eventim /??? a może u koników .

  Nick:
  Treść: