• 0
0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 3016
  • Dodano: 2019-10-06 / 16:00
  • Komentarzy: 0

Wyjątkowe, ręcznie produkowane wyroby znajdziecie podczas I opolskich targów manufaktur

 
 
Wyjątkowe, ręcznie produkowane wyroby znajdziecie podczas I opolskich targów manufaktur
20 października w godzinach 10-18 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Wrocławskiej w Opolu odbędzie się I edycja opolskich targów manufaktur - Wytwórnia. Naturalne produkty, handmade, wyroby ekologiczne będą królowały podczas całego wydarzenia.

Targi manufaktur to święto miłośników piękna, dobrego stylu i odpowiedzialnej konsumpcji. Celem jest wspieranie i popularyzowanie małych pracowni i wyjątkowych produktów. To także wydarzenie dla wszystkich tych, których interesują najciekawsze trendy i którzy świadomie i selektywnie dokonują zakupów stawiając na jakość, zdrowie i ekologię.

- Nasi wystawcy wytwarzają wysokiej jakości, ekologiczne produkty, coraz więcej ludzi świadomie wybiera takie wyroby, jest to zauważalny trend - mówi Patryk Stasiak, dyrektor CWK Opole - Targi mają na celu wspieracie mniejszych przedsiębiorstw, są dla nich okazją do zaprezentowania unikalnych towarów, które wytwarzają. - dodaje dyrektor obiektu.

Co znajdziecie na Targach?
Podczas targów swoje produkty zaprezentują małe firmy,wytwarzające absolutnie wyjątkowe, unikalne wyroby. Naturalne produkty w duchu zero waste i minimalizmu zaprezentuje Mama z Lasu, na której stoisku znajdziecie elementy wystroju wnętrz, naturalne kosmetyki czy zdrowotne świece. Nie zabraknie również kolorowych i wygodnych ubrań. Na stoisku Dzikiej Fastrygi zobaczycie sukienki, spodnie, bluzy wykonywane techniką połączenia malowania z naszywaniem. Elementy garderoby inspirowane są naturą i wyobraźnią Pani Magdy założycielki i projektantki Dzikiej Fastrygi. Wszystkie produkty są produkowane ręcznie z należytą starannością w połączeniu z najwyższej jakości półproduktami, co stwarza, że są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Więcej informacji:
Wytwórnia - targi manufaktur.
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".