• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2042
  • Dodano: 2019-09-10 / 19:16
  • Komentarzy: 1

Napadł na taksówkarza, usłyszał zarzuty

 
 
Napadł na taksówkarza, usłyszał zarzuty
 <i>(KWP Opole)</i>

(KWP Opole)

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Mężczyzna podejrzany jest o rozbój na taksówkarzu. Miał on po zakończonym kursie ogłuszyć kierowcę i zabrać mu telefon komórkowy. Po wszystkim uciekł z samochodu. Dzięki pracy opolskich śledczych, mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

10 sierpnia, nad ranem dyżurny komendy miejskiej w Opolu otrzymał zgłoszenie o ataku na taksówkarza w jednej spod opolskich miejscowości. Na miejscu policjanci ustalili, że około 5:00 rano, nieznany mężczyzna po zakończonym kursie zaatakował taksówkarza w jego samochodzie. Napastnik miał ogłuszyć mężczyznę, a następnie zabrać mu telefon komórkowy i uciec z auta. Kiedy taksówkarz doszedł do siebie, o wszystkim powiadomił policjantów. Na całe szczęście, odniósł on niewielkie obrażenia.

Pracujący przy tej sprawie kryminalni na miejscu zabezpieczyli ślady, następnie ustalili i przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli monitoring. Dzięki zebranym materiałom oraz ich pracy operacyjnej, 5 września, z samego rana zatrzymali pod Opolem 26 - letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Mężczyzna był zaskoczony i nie stawiał oporu. Został przewieziony do jednostki Policji.

Podejrzany przyznał się do stawianych mu zarzutów. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat więzienia
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-09-11 09:33:27 [83.238.143.*] id:1581355  
iks: Napisał postów [355], status [pismak] Reputacja
Pewnie chciał zastawić "pożyczony" telefon żeby opłacić przejazd. A mógł pojechać uberem.

Nick:
Treść: