• 0
0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1123
  • Dodano: 2019-07-13 / 17:37
  • Komentarzy: 0

Wakacyjny cykl Zumby na deskach sceny amfiteatru

 
 
Wakacyjny cykl Zumby na deskach sceny amfiteatru
Już jutro o godzinie 10:00 rozpoczyna się wakacyjny cykl "Zumba w Amfiteatrze". Zajęcia będzie prowadzić instruktorka Katarzyna Kochalska wraz zaproszonymi instruktorami. Przez trzy niedziele 14 lipca, 21 lipca i 11 sierpnia na deskach amfiteatru, chętni będą mogli bezpłatnie wziąć udział w zajęciach i spalić trochę kalorii.

W najbliższą niedzielę zagoszczą w amfiteatrze także instruktorzy spoza Opola, m.in. Patrycja Pietrzykowska z Kluczborka, znana, organizatorka i uczestniczka maratonów zumby. Z tańcem i sportem związana od dziecka a od paru dobrych lat instruktorka zumby, która swoją pasją i pozytywną energią zaraża wszystkich. Drugim gościem będzie Ola Wieczorek - dobrze znana opolskim zumbiarzom - zawsze uśmiechnięta i energetyczna instruktorka Zumba fitness, Zumba Toning i oczywiście STRONG by Zumba. Trzecim gościem będzie Karol Oszczudłowski, który przyjedzie poprowadzić zajęcia aż z Krakowa. Warto go zobaczyć w akcji, bo oprócz tego, że dobrze wygląda, jest przede wszystkim świetnym tancerzem. Uśmiech na twarzy, pozytywna energia i radość z tańczenia, są jego nieodłącznymi atrybutami.

Organizatorzy zapewniają, że taki skład instruktorski w najbliższą niedzielę to gwarancja świetnej zabawy.
- Tam gdzie jeszcze całkiem niedawno stały gwiazdy polskiej muzyki, będą w lipcu i sierpniu spotykali się ludzie, którzy kochają taniec, sport i świetną zabawę do gorących latynoskich rytmów i którzy będą wspólnie dzielili się pozytywną energią. Tyle endorfin, tyle uśmiechów, tyle potu i tyle spalonych kalorii - to wszystko tylko na zumbie w amfiteatrze- dodają.
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".