• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6700
  • Dodano: 2019-05-12 / 19:16
  • Komentarzy: 1

Uwaga kierowcy zmiana organizacji ruchu na ulicach Bohaterów Monte Cassino i Batalionów Chłopskich

 
 
Uwaga kierowcy zmiana organizacji ruchu na ulicach Bohaterów Monte Cassino i Batalionów Chłopskich

(Fot. Dżacheć)

 <i>(Fot. MZD Opole)</i>

(Fot. MZD Opole)

W związku z postępem prac przy budowie Dworca Wschodniego na ulicach Bohaterów Monte Cassino i Batalionów Chłopskich wprowadzone zostaną utrudnienia w ruchu.


W związku z pracami przy przebudowie rejonu Dworca Wschodniego od 13 maja zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu w ciągu ulicy Bohaterów Monte Cassino i Batalionów Chłopskich.

- Utrudnienia będą obowiązywały tylko w czasie wykonywania zadań między godziną 8:00 a 18:00. Prace będą prowadzone na odcinku około 30 metrów na wewnętrznej części jezdni. Będzie zwężenie do jednego pasa i ograniczenie prędkości do 30 km/h. Zmiana organizacji ruchu jest konieczna ze względu na odwierty kontrolne. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania - informuje Miejski Zarząd Dróg w Opolu.

Od poniedziałku 13 maja utrudnienia czekają również kierowców podróżujących obwodnicą północną. - Ruszamy z remontami cząstkowymi na obwodnicy północnej. Przez około trzy dni drogowcy będą naprawiali nawierzchnię na odcinku od Luboszyckiej do wiaduktu. Pod koniec tygodnia (czwartek i piątek) uzupełniane będą ubytki na pozostałych odcinkach obwodnicy od dzielnicy Wrzoski do ronda Szczakiela. Jednak zakres tych prac będzie już znacznie mniejszy. W czasie remontu wprowadzone będzie ręczne sterowanie ruchem. Apelujemy do kierowców o ostrożność - poinformował Adam Leszczyński, rzecznik MZD.

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-05-13 10:54:22 [165.225.72.*] id:1575228  
dontomasso: Napisał postów [3231], status [VIP] Reputacja
w sobote byly prowadzone prace od ronda szczakiela w kierunku stzrlec opolskich. po pierwszych 500m slalomu pomiedzy wyfrezowanymi dzuirami w jezdni byly postawione znaki ostrzegwacze. brawo drogowcy i nadzor

Nick:
Treść: