• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1610
  • Dodano: 2019-07-14 / 11:09
  • Komentarzy: 0

Za nami 4-te spotkanie Summer Cup - Otwartych Mistrzostw w Siatkówce Plażowej Amatorów

 
 
Za nami 4-te spotkanie Summer Cup - Otwartych Mistrzostw w Siatkówce Plażowej Amatorów

(Fot. Dżacheć)

10 par rywalizowało wczoraj w ramach Otwartych Mistrzostw w Siatkówce Plażowej Amatorów w kategorii miksty. To już 4-te spotkanie w tegorocznym harmonogramie.


SUMMER CUP OPOLE 2019, czyli Otwarte Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej Amatorów w kategorii miksty to nic innego jak pokaz partnerskiej gry w siatkówkę plażową i zdrowa rywalizacja.

Turniej rozpoczął się 8 czerwca i zakończy się 18 sierpnia wielkim finałem na Basenie Letnim Błękitna Fala w Opolu. - Naszym zamiarem jest udostępnienie możliwości rekreacyjnego grania w siatkówkę plażową wszystkim chętnym, a w szczególności amatorom - podkreślają organizatorzy.

W turnieju może wystartować każdy, kto zapisze się poprzez adres mailowy: jgusta@interia.pl do czwartku, przed każdym turniejem, do godziny 14.00. Pary muszą uregulować też opłatę wpisową, która wynosi 30 zł. Podczas rozgrywanych spotkań na boiskach nie ma sędziów, uczestnicy sami są zobowiązani do liczenia punktów i rozwiązywania sytuacji spornych.

- Sędziujemy sobie sami, przy sytuacjach spornych powtarzamy akcję. Panie serwują na panie lub na panów, natomiast panowie serwują tylko na panów. Przy pierwszej zagrywce panów na panie następuje powtórzenie zagrywki, przy drugiej takiej zagrywce drużyna zagrywająca traci punkt. Panowie mogą atakować na panie. Dopuszczamy rozegranie górą z liberalnym celownikiem, przerywamy akcje tylko przy bardzo nieczystym rozegraniu górą - informują organizatorzy.

Harmonogram kolejnych gier:

• 21 lipca - Basen Błękitna Fala Opole
• 11 sierpnia - Basen Błękitna Fala Opole
• 18 sierpnia - FINAŁ - Basen Błękitna Fala Opole

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".