• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1708
  • Dodano: 2019-02-10 / 17:00
  • Komentarzy: 0

W ostatni dzień ferii Opolanie bawili się "na sportowo"

 
 
W ostatni dzień ferii Opolanie bawili się "na sportowo"

(Fot. Dżacheć)

W ostatni dzień ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu przygotował zimowe sportowe wydarzenie, które przyciągnęło tłumy Opolan.


Opolanie chętnie biorą udział w sportowych wydarzeniach w naszym mieście, czego dowodem jest dzisiejsza wielka frekwencja podczas Zimowego Sportowego Opola. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował wyjątkowe wydarzenie dla uczestników w każdym wieku, które oficjalnie zakończyło ferie zimowe w mieście. Tłumy Opolan zdecydowało się skorzystać z zaproszenia MOSiR-u i aktywnie uczestniczyli w przygotowanych zabawach i konkursach.

Największa atrakcją dla najmłodszych Opolan była niezmiennie strefa Snow Fun Park, gdzie dzieciaki mogły poczuć się jak podczas prawdziwej jazdy na desce ucząc się przy tym zachowania równowagi i podstaw jazdy na snowboardzie pod okiem doświadczonych instruktorów.

Nie zabrakło też miłośników Strefy Trenażerów Ruch. W strefie znalazły się takie przyrządy jak Trickboard & Gyroboard, które służą trenującym w każdym wieku. Ćwiczenia umożliwiają rozwój zdolności motorycznych i gimnastykę całego ciała, usprawniają koordynację nerwowo-mięśniową ćwiczących oraz równowagę. Atrakcja stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w takich dyscyplinach jak skateboard, snowboard, narty.

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobra wiadomość. Sztuczne lodowisko na Stawie Zamkowym będzie funkcjonowało do ostatniej niedzieli lutego, także każdy, kto jeszcze nie skorzystał z tej atrakcji, lub lubi tam wracać będzie miał jeszcze do tego okazję.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".