• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2503
  • Dodano: 2019-01-11 / 13:36
  • Komentarzy: 0

Międzynarodowe rozgrywki siatkarskie znów w Opolu !

 
 
Międzynarodowe rozgrywki siatkarskie znów w Opolu !

(Fot. Dżacheć)

W maju i lipcu tego roku opolska Stegu Arena ugości męską i żeńską reprezentację Polski w siatkówce. W dniach od 21 do 23 maja w Opolu odbędzie się jedyny turniej Ligi Narodów Kobiet organizowany w Polsce.


Za nami dwa udane międzynarodowe wydarzenia sportowe, które gościła Stegu Arena w Opolu. W związku z dużym zainteresowaniem i powodzeniem tych imprez Opole znów staje przed szansą goszczenia w swoim obiekcie międzynarodowych rozgrywek siatkarskich, a to wszystko już w drugiej połowie maja 2019 roku.

W lipcu z kolei kolejny turniej reprezentacji Polski, tym razem w męskiej odsłonie, która zmierzy się z Niemcami lub z Serbami (trwają rozmowy w temacie wyboru przeciwnika).

- PZPS docenia partnera partnera takim jaki jest miasto Opole, który sprawdził się już kilkukrotnie we współpracy z siatkówką. Minęły już dwie duże imprezy siatkarskie, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Mecze kadry męskiej i żeńskiej to przedsmak wydarzeń, które czekają nas w tym roku. Jestem pewien, że imprezy zostaną zorganizowane bardzo dobrze, tak jak to było we wcześniejszych przypadkach. - mówił Jacek Sęk, wiceprezes PZPS, na konferencji prasowej .

W maju odbędzie się w Stegu Arenie Liga Narodów, czyli dawny odpowiednik Ligi Światowej Kobiet, w rozgrywkach weźmie udział 16 reprezentacji. Rywalkami reprezentacji Polski kobiet kierowanej przez Jacka Nawrockiego będą drużyny Włoch, Niemiec i Tajlandii.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".