• 0
0
 
  • Autor: Martyna C.
  • Wyświetleń: 1502
  • Dodano: 2018-08-19 / 11:05
  • Komentarzy: 0

Ruszyły zapisy rundę jesienną Opolskiej Ligi Orlika

 
 
 Ruszyły zapisy rundę jesienną  Opolskiej Ligi Orlika
W tym roku zostanie rozegrana 12 edycja Opolskiej Ligi Orlika. Od tego sezonu została utworzona 3 liga, do której zapisy ruszyły wczoraj.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zrobiliśmy trzecią ligę OLO. Aby zachęcić niezdecydowanych powiem tylko tyle, że w pierwszym dniu zapisów, zgłosiło się 6 już drużyn do 3 ligi - mówi Łukasz Wielichowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, koordynator Opolskiej Ligi Orlika.

Drużyny grające w 1 i 2 lidze zostały już wcześniej wyłonione, teraz zbierają się drużyny tworzące 3 ligę. Maksymalnie może zagrać 10 drużyn liczących od 10 do 16 osób. Na boisku zagra 5 zawodników i bramkarz.
Wpisowe do wzięcia udziału w rozgrywkach wynosi 400 zł. Rozgrywki są kierowane dla zawodników amatorów, tak więc każdy kto jest chętny może się zgłosić i spróbować swoich sił. Jedynym ograniczeniem jest wiek, uczestnicy muszą mieć ukończony 16 rok życia, górna granica natomiast nie jest ustalona.

12 edycja OLO rusza 8 - 9 września. Mecze 3 ligi będą rozgrywane w soboty, a mecze 1 i 2 ligi w niedziele.
Dla zwycięzców oprócz ogromnej satysfakcji która będzie towarzyszyła najlepszej drużynie, ufundowane będą nagrody.

Zgłoszenia można wysyłać do najbliżej środy - 22 sierpnia - do godziny 23:59 pod adres mailowy: zapisy@mosir.opole.pl. W mailu należy podać nazwę drużyny, imię i nazwisko zgłaszającego oraz telefon kontaktowy.
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".