• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1628
  • Dodano: 2018-05-07 / 07:05
  • Komentarzy: 1

Illuminar Gaming zwyciężają Road to GG League 2018. Zakończył się wielki turniej gier offline

 
 
Illuminar Gaming zwyciężają Road to GG League 2018. Zakończył się wielki turniej gier offline

(Fot. Dżacheć)

Za nami największa impreza gamingowa w historii naszego miasta. W sobotę i niedzielę trwał cykl eliminacji offline i poznaliśmy uczestników głównego turnieju GG League 2018.


Organizacja GG League przeprowadziła w ten weekend drugi LAN cyklu Road to GG League 2018, a wszystko to na oczach kibiców, którzy mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu i korzystać z pobocznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

O pulę 10 tysięcy zł oraz o występ na czerwcowych finałach GG League rywalizowało 8 zespołów. W finale stawka wzrasta dziesięciokrotnie, a będzie to pula 100 tys. zł. Pierwsze eliminacje odbyły się na stadionie Legii w Warszawie w kwietniu. Kolejne eliminacje jednak jeszcze przed graczami, a będą mogli w nich uczestniczyć w Gdańsku i Zielonej Górze. Wielki finał już 16-17 czerwca na INEA Stadionie w Poznaniu.

Oprócz turnieju głównego organizatorzy przygotowali atrakcje dla całych rodzin. Goście mogli skorzystać ze strzelnicy ASG oraz wziąć udział w otwartych konkursach z nagrodami. Równocześnie wokół hali Okrąglak odbywał się festiwal Food-Trucków .

W weekend zmierzyły się ze sobą drużyny: Illuminar Gaming, Valkiria Gaming, Alsen Team, Solaris Esports, Team Proton, Na'Vigacja oraz zaproszone przez organizatorów x-kom team oraz Off-Mode zmierzyły się ze sobą podczas turnieju w Counter Strike'a. Jak podkreślali organizatorzy, zdecydowanym faworytem była drużyna x-kom, jednak w finałowym starciu została pokonana przez Illuminar Gaming 2-0.

GG League przygotowało dla gości również strefę Free2play, gdzie można było zagrać w znane i lubiane tytuły gamingowe, wziąć udział w licznych konkursach i mini turniejach.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-05-07 07:57:35 [89.64.38.*] id:1555677  
Demotywator: Napisał postów [34223], status [VIP] Reputacja
Uprawiajcie sport...E-sport;)

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia