• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3222
  • Dodano: 2018-04-30 / 07:00
  • Komentarzy: 1

Dziś ostatni moment, żeby rozliczyć się z fiskusem ! Urząd Skarbowy wydłuża godziny otwarcia

 
 
Dziś ostatni moment, żeby rozliczyć się z fiskusem ! Urząd Skarbowy wydłuża godziny otwarcia

(Fot. Archiwum)

Specjalnie z myślą o osobach, które jeszcze nie rozliczyli się z Urzędem Skarbowym zostaną wydłużone godziny pracy placówek. Na złożenie deklaracji podatkowej czas mija dziś.Przypominamy, że na złożenie zeznań podatkowych za 2017 rok mamy czas do końca kwietnia. Dla tych, którzy tę formalność zostawili na ostatni moment, Urząd Skarbowy w Opolu będzie czynny dłużej, bo aż do godziny 18:00. Nie bez przyczyny.

- W ostatnich dniach pracy jest najwięcej. Bardzo duża ilość osób zostawia sobie ten obowiązek na później i czeka do ostatniej chwili. Jeśli więc są osoby, które zapomniały o tym, żeby złożyć PIT, lub czekają na ostatnią chwilę mogą liczyć się ze sporym ruchem w Urzędzie - informują urzędnicy.

W sobotę 28 kwietnia urzędy skarbowe organizowały dzień otwarty. W godz. od 9.00 do 13.00 podatnicy mogli złożyć zeznanie podatkowe za 2017 r. i uzyskać informacje w zakresie rozliczenia podatkowego.

Jeśli ktoś jeszcze zalega z rozliczeniem, trzeba się pospieszyć! Czas na złożenie PIT-ów do Urzędu Skarbowego mamy do 30 kwietnia, do godz. 24. W przypadku wysłania zeznania pocztą, obowiązuje data złożenia przesyłki w placówce pocztowej, a nie wpływu do urzędu.

Za brak rozliczenia w terminie grozi od kilkuset do kilku tysięcy złotych kary.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-04-30 14:53:06 [94.254.156.*] id:1555306  
Król Forum: Napisał postów [718], status [rozpisany/na] Reputacja
w stanach mawiają że; "jedno jest pewne; śmierć i podatki"

Nick:
Treść: