• 0
0
 
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 2806
  • Dodano: 2018-01-11 / 15:15
  • Komentarzy: 0

W Opolu na WOŚP wylicytujesz m.in. medal wicemistrza świata czy piłkę z Euro 2012

 
 
W Opolu na WOŚP wylicytujesz m.in. medal wicemistrza świata czy piłkę z Euro 2012

(Fot. Dżacheć)

Medal wicemistrza świata w podnoszeniu ciężarów, piłka meczowa z EURO 2012, statuetka "Karolinki" czy sportowe publikacje - to tylko niektóre z blisko 40 gadżetów przekazanych dziś przez prezydenta Opola sportowców na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dary będzie można wylicytować zarówno podczas koncertów finałowych w Opolu, jak i w Internecie.

Arkadiusz Wiśniewski, prezydent miasta, przekazał między innymi festiwalową Karolinkę. - Jesteśmy przebojowym miastem, a tę nagrodę otrzymuje się za wyśpiewanie na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej najlepszego przeboju. Uważam jednak, że warto wyłamać się od tej reguły i dać możliwość wylicytowania statuetki nagrody im. Anny Jantar komuś, kto zechce wesprzeć WOŚP - podkreśla prezydent.

Sportowcy odpowiedzieli natomiast na apel naczelnika wydziału sportu w Urzędzie Miasta Opola. - Te środowisko bardzo szeroko i mocno wsparło tegoroczny finał. To naprawdę piękny gest! - mówi Tomasz Lisiński.

Krzysztof Zwarycz, ciężarowiec Budowlanych Opole, który w amerykańskim Anaheim zdobył niedawno dwa srebrne medale Mistrzostw Świata, zdecydował się przekazać Orkiestrze jedno z wyróżnień. - Mam nadzieję, że zostanie on wylicytowany za rozsądną kwotę - dodaje z uśmiechem Zwarycz.

Oprócz tego na licytacjach znajdą się między innymi: kombinezon Magdaleny Warakomskiej - reprezentantki Polski w short tracku, piłka meczowa EURO 2012 z autografami Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego oraz Marcina Wasilewskiego; pakiety kibica od KPR Gwardii Opole, TS Kolejarza Opole czy pakiety startowe z nr 1 uprawniające do udziału w 8. Maratonie Opolskim, 16. Atlantis Biegu Opolskim oraz Triathlonie Opole 2018.

Gadżety będzie można wylicytować na scenie podczas koncertów finałowych, które w Opolu odbędą się na Placu Wolności oraz na portalu Allegroreklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".