• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4655
  • Dodano: 2018-01-09 / 11:44
  • Komentarzy: 2

  Marcin Ociepa: "Chcielibyśmy grać dla przyjemności, a gramy, bo jest to konieczne".

  (Fot. Dżacheć)

  W inicjatywie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przewodniczący Rady Miasta Opola Marcin Ociepa przygotował wyjątkowe pióro, które będzie można wylicytować już w niedzielę.

  Wyjątkowe pióro przekazał na aukcje WOŚP przewodniczący rady miasta Opola. Marcin Ociepa podkreślał, że podarowany przedmiot ma dla niego wartość sentymentalną, lecz dla odbiorcy może stanowić wyjątkową pamiątkę. -Ważny atrybut pracy przewodniczącego miasta. Ważna jest tu prawodawcza rola Rady Miasta. To pióro będzie wyjątkową pamiątką dla kogoś, kto je wylicytuje. Sprawia, że dana kartka papieru staje się prawem - podkreślał Ociepa.

  Przewodniczący podkreśla, że cała akcja jest bardzo ważna ze względu na cel, który jej przyświeca. Zwracał uwagę na duże zapotrzebowanie na sprzęt wśród szpitali nie tylko w województwie opolskim, ale też w całej Polsce. -Chcielibyśmy grać tylko dla przyjemności. Dziś gramy dlatego, bo jest to konieczne ze względu na doposażenie szpitali. Jest to połączenie tego co jest pożyteczne z piękną inicjatywą szlachetną. To coś, z czego wszyscy korzystamy bez względu na poglądy polityczne, wyznanie czy kolor skóry - dodał.

  Część z darów przekazanych na aukcje będzie można wylicytować na scenie podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na placu Wolności. -Na pewno będzie to chwila bardzo emocjonująca, a licytowane kwoty są różne, często skrajne. Nigdy nie możemy przewidzieć kwoty, która zostanie zaoferowana przez licytujących.-dodaje Agnieszka Wiosna z opolskiego sztabu WOŚP. Reszta z podarowanych przedmiotów trafi na aukcje allegro. Start licytacji już w niedzielę 14 stycznia na scenie ustawionej na pl. Wolności w Opolu.

  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2018-01-10 21:52:20 [78.11.110.*] id:1549352  
  Stefan: Napisał postów [26972], status [VIP] Reputacja
  A co na to downorób?

  Nick:
  Treść:
  2018-01-09 17:13:38 [217.173.204.*] id:1549287  
  kati22: Napisała postów [25], status [nowy] Reputacja
  hipokryzja i kłamstwo niedawno przeznaczyli 100 mil na cmentarz żydowski na remont a my przez 32 lata na Powązki zbieramy jakieś 10 mil /przez te 42 lata a 100 nawet owsiak nie zbiera my z własnych a z budżetu na cmentarz !!! JAK JA MAM SOBIE TO WYTŁUMACZYĆ ŻE WARTO ?

  Nick:
  Treść: