• Wyświetleń: 1953
    • Dodano: 2017-11-05 / 00:10

Berland wraca bez punktów z Lublina

Sobotnie starcie w I lidze futsalu to pojedynek Berlandu Komprachcice z AZS-em Lublin. Niestety wysoka przegrana naszych sąsiadów 2:7 nie pozwala tej drużynie na wędrówkę w górną część tabeli. Komprachcice plasują się po 7 kolejce rozgrywek na 8 miejscu w szeregach I ligi.

Pierwsza połowa tego meczu była bardzo wyrównana. Walka po jednej jak i po drugiej stronie hali zapowiadała ciekawe, sportowe widowisko. I niewątpliwie ten mecz właśnie do takich należał. Po starcie bramki na 1:0 dla miejscowych, Berland się nie poddał i dalej atakował. Niestety nie udało się wyrównać przed przerwą i zawodnicy schodzili do szatni z lekkim niedosytem, bowiem można było wielokrotnie doprowadzić do remisu.

Nic nie zapowiadało tego, co się wydarzyło w drugiej odsłonie tego meczu. Walki nie można odmówić naszym sąsiadom, lecz po przerwie do gospodarze zdominowali grę we własnej hali. Akademicy z Lublina otworzyły tak zwany worek z bramkami i niestety o dobrym wyniku w tym starciu Berland mógł tylko pomarzyć. Stracone 3 bramki podziałały na Komprachcice jak płachta na byka. Dla Berlandu w drugiej części strzelili Andrzej Sapa i Arek Gibała. Niestety dwa trafienia nie starczyły, aby przełknąć gorycz oddalającego się wyniku, bowiem gospodarze dalej celnie umieszczali kolejne piłki w siatce strzeżonej przez golkipera Komprachcic. Ostatecznie AZS wygrał w tym starciu 7:2 i dopisuje sobie po tym meczu cenne punkty, które umacniają ich na pozycji o jedną wyżej od naszych sąsiadów.