• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3011
  • Dodano: 2022-07-20 / 15:34
  • Komentarzy: 1

  Mężczyzna spadł z betonowej skarpy i stracił przytomność. W akcji WOPR Nysa

  Dzięki szybkiej i sprawnej akcji ratowników WOPR Nysa udało się w porę pomóc poszkodowanemu mężczyźnie. Poszkodowany spadł z betonowej skarpy, po czym stracił przytomność.


  We wtorek 19 lipca około godziny 18:30 służby ratunkowe powiatu nyskiego otrzymały zgłoszenie o zasłabnięciu mężczyzny i upadku z betonowej skarpy w rejonie ośrodka PZW na Jeziorze Nyskim.

  - Otrzymaliśmy informację o zasłabnięciu mężczyzny i upadku z betonowej skarpy w rejonie ośrodka PZW na Jeziorze Nyskim. Natychmiast z bazy WOPR Nysa wypływa alarmowa załoga. Na miejscu zastaliśmy osobę poszkodowaną po utracie przytomności i upadku z wysokości - relacjonuje WOPR Nysa.

  Po wstępnym rozpoznaniu i zaopatrzeniu poszkodowany został zabrany przez ratowników WOPR Nysa na bazę, po czym mężczyznę przekazano pod opiekę zespołu pogotowia ratunkowego w Nysie.

  Pamiętajcie, czas upałów i długie przebywanie na słońcu może dla starszych osób być niebezpieczne. Zachowajcie rozsądek nad wodą.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-07-20 18:17:58 [5.173.96.*] id:1644096  
  lisek4321: Napisał postów [81], status [ ! Troll ! ]
  Zawsze mega szcunek dla wszystkich czerwono-pomaranczowych i innych "batmanow"ratujacych ludzi! Chwała tym bohaterom!!!

  Nick:
  Treść: